دایی: اطلاع رسانی صدا وسیما ضعیف بود، بعضی از برنامه ها نباید پخش می شد!

سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: اطلاع رسانی صدا و سیما در مورد زلزله آذربایجان شرقی ضعیف بود و برخی از برنامه‌ها نباید پخش می‌شد.

به گزارش ستاره ها؛  علی دایی در مورد حضورش در مناطق زلزله زده گفت: باید از همه مردم خوب کشورم تشکر کنم و به آذربایجانی‌های عزیز که در این فاجعه عزیزانشان را از دست دادند تسلیت بگویم.  مردم نشان دادند در هنگام گرفتاری قومیت‌ها معنی ندارد. مردم ما همیشه در چنین مواقعی کنار هم بوده‌اند و انشاالله بتوانیم با حمایت‌ها و کمک‌هایمان به زلزله زدگان، مشوقی برای ایرانیان خارج از کشور هم باشیم تا آنها نیز به این هموطنان مصیبت‌زده خود کمک کنند. ایرانیان زیادی از خارج از کشور با من تماس گرفتند و ایمیل زده‌اند و به من می‌گویند هر جای دنیا باشیم ایرانی هستیم. این احساسی که ما ایرانیان نسبت به یکدیگر داریم در هیچ جای دنیا وجود ندارد. وظیفه همه ماست که دست به دست هم دهیم و هر چه سریع‌تر مناطق زلزله زده را آباد کنیم.
دایی در مورد اینکه ستادی برای جمع آوری کمک‌های مردمی دارد یا نه، تاکید کرد: دوستانی از آلمان و آمریکا با من تماس گرفتند و خواستند کمک‌هایشان را به طور مستقیم به دست زلزله زدگان برسانیم. برادرم اکنون در منطقه است و ما هم یک سری اقلام مورد نیاز زلزله زدگان را جمع می‌کنیم. هفته آینده خودم دوباره به منطقه اهر و ورزقان می‌روم اما شماره حساب یا ستاد مخصوصی برای جمع آوری کمک‌های مردم خیر و نوعدوست ایران ندارم. در این مواقع همیشه وظیفه‌ام را تا حد توان به درستی انجام خواهم داد.
سرمربی راه‌آهن با اشاره به حضور اهالی ورزش در کنار زلزله زدگان گفت: به طور حتم حضور فیزیکی ورزشکاران در کنار حادثه دیدگان زلزله اخیر باعث دلگرمی آنها خواهد بود. همه ما ورزشکاران با حمایت مردم مطرح شده‌ایم، حالا من به منطقه زلزله‌زده نزدیک‌تر بودم و زودتر فهمیدم و خودم را زودتر به منطقه رساندم اما همه ورزشکاران ما حس جوانمردی و پهلوانی را دارند و همگی عاشق مملکت و مردم‌شان هستند. فرقی نمی‌کند مصیبت در کجای ایران اتفاق بیفتد. همه ما وظیفه داریم پا پیش بگذاریم. چنین رفتاری از سوی ورزشکاران مردم دیگر را هم تشویق می‌کند که وارد گود شوند.
دایی در مورد اطلاع رسانی صدا و سیما در مورد حادثه زلزله اخیر گفت: همه این مسئله را قبول دارند که اطلاع رسانی صدا و سیما ضعیف بود. در چنین حوادثی وظیفه رسانه‌ها و به خصوص رسانه ملی سنگین‌تر از همه است. رسانه ملی خیلی بیشتر باید به این مسئله می‌پرداخت. حالا اسمی از برنامه‌های که پخش شد نمی‌آورم اما چند برنامه نباید در روزی که بخشی از مردم ایران زخم خورده از زلزله و داغدار بودند پخش می‌شدند. متاسفانه چنین مسائلی وجود دارد که نباید باشد. شما نگاه کنید کل دنیا از این حادثه خبر داشت اما خودمان کم اطلاع بودیم خدا را شکر می‌کنم که جامعه ورزش توانست دین خود را نسبت به زلزله زدگان ادا کند. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.