رویانیان خبر داد: مدال آوران المپیک پرسپولیسی می شوند

محمد رویانیان در حاشیه ضیافت افطار این تیم در زندان اوین گفت:« پرسپولیس در رشته های مختلفی تیمداری خواهد کرد.»

به گزارش ستاره ها؛ محمد رویانیان در جمع خبرنگاران گفت:« باشگاه پرسپولیس اقدامات فرهنگی و اجتماعی عدیده ای را در دستور کار خود دارد. در این راستا معاون اجرایی باشگاه، کمیته فرهنگی و دیگر ارکان باشگاه فعال هستند.»
مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد:« باشگاه پرسپولیس در حال حاضر تمام کودکان بی سرپرست زیر 3 سال تهران را تحت پوشش خود قرار داده است. برای کودکان زیر دوازده سال بی سرپرست هم در حال برنامه ریزی برای احداث مدرسه و آکادمی فوتبال هستیم. اکنون هم در بازداشتگاه اوین حاضر شدیم. ما همه این کارها را به عشق هواداران و به نیابت از سوی آنها انجام می دهیم و همه پرسپولیسی ها در این امور سهیم هستند.»
 رویانیان با اشاره به موفقیت های ورزشی ایران در المپیک خاطر نشان کرد:« همه ما وظیفه داریم سهم خود را برای تداوم این پیروزی ها و گسترش آن انجام بدهیم. قهرمانان المپیک در کشتی، وزنه برداری، تکواندو و دو و میدانی افتخارات ملت ایران هستند و در باشگاه پرسپولیس افتخار می کنیم که این قهرمانان را تحت پوشش قرار دهیم. هواداران پرسپولیس به زودی خبرهای شادی بخشی از جذب و همکاری قهرمانان سایر رشته های ورزشی کشورمان می شنوند که با نام پرسپولیس در عرصه های گوناگون حاضر خواهند شد. در این ارتباط اقدامات زیادی انجام شده که اخبار آن به زودی اعلام خواهد شد.»
سردار رویانیان در پایان درباره شرایط تیم پرسپولیس افزود:« با وجود همه این موارد، فوتبال ویترین پرسپولیس است و ما به دنبال کسب بهترین نتایج در مسابقات هستیم. پرسپولیس بهترین تیم، بازیکنان، مربی و هواداران را دارد. همه آنچه برای موفقیت لازم است را گرد هم آورده ایم و باید انتظارات هواداران برآورده شود. این تیم و بازیکنان اگر حمایت شوند با رسیدن به هماهنگی به یاری خدا، قهرمان خواهند شد. البته بازیکنان باید بجنبند تا هواداران سریعتر به خواسته های خود برسند.»
 
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.