مجتبی جبـاری آخر هفته در تهـران جراحی می‌شود‌/شماره 8 از باشگاه پول گرفت تا جراحی شود

هافبک مصدوم استقلال پنج‌شنبه هفته جاری زانویش را جراحی خواهد کرد.

 به گزارش ستاره ها؛ گفته می‌شد جباری قصد دارد در قطر پای خود را به تیغ جراحان بسپارد چرا‌که ریسک جراحی بالاست اما دکتر امین نوروزی پزشک تیم استقلال با تکذیب این موضوع گفت: «جباری روز پنج‌شنبه هفته جاری در تهران پای خود را جراحی می‌کند و محل جراحی او به زودی مشخص می‌شود.»
در مورد جراحی جباری و مدت دوری او از میادین اخبار ضد و نقیضی به گوش می رسد و همچنین در مورد علت تاخیر این بازیکن برای انجام جراحی هم شایعات زیادی وجود دارد. با توجه به مصدومیت‌های زیاد و طولانی مدت شماره 8 استقلال طی سال‌های اخیر گویا ریسک عمل جراحی این بازیکن بالاست و کادرپزشکی استقلال سعی کرده‌اند با بررسی‌های زیاد و معاینات دقیق و چند باره و گرفتن عکس‌هایی با دقت بالا روشی غیر از جراحی باز برای رفع مشکل زانوی جباری پیدا کنند. این بازیکن هم راضی نیست جراحی باز روی زانویش انجام شود. البته کادرپزشکی استقلال علت تاخیر در انجام عمل جراحی را تورم زانوی جباری عنوان کرده‌اند اما برخی منابع نزدیک به باشگاه علت اصلی تاخیر در جراحی جباری را مخالفت خودش با جراحی به دلیل مشکل مالی عنوان کرده‌اند!
ظاهرا جباری از باشگاه طلب پول کرده تا هزینه عملش را تهیه کند و باشگاه هم به خاطر مشکل مالی نتوانسته بود پول او را بپردازد. گویا در هفته جاری مسئولان باشگاه پولی برای جباری فراهم کرده‌اند تا این بازیکن هر‌چه سریع‌تر زانویش را جراحی کند و دوره نقاهت و درمانش را بیش از این به تاخیر نیندازد! اگر این مسئله صحت داشته باشد جباری بدون آن‌که حتی یک دقیقه برای استقلال بازی کرده باشد بخشی از مبلغ قرارداد‌700 میلیونی‌اش را از باشگاه گرفته در حالی‌که سایر بازیکنان هنوز روی پول را ندیده‌اند و منتظر پول اسپانسر هستند!
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.