پروین: زلزله، المپیک را به کام‌مان تلخ کرد/ همه کمک کنند

ئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت،اتفاقاتی که برای هموطنان‌مان در زلزله شمال غرب کشور افتاد المپیک را به کام‌مان تلخ کرد.

به گزارش ستاره ها؛ علی پروین درباره زلزله اخیر که منجر به کشته شدن بیش از 300 نفر از هموطنان‌مان‌ شد، می گوید: «در حالی که از موفقیت ورزشکاران‌مان در المپیک خوشحال بودیم خبر زلزله تمام ایران را ماتم زده کرد. این اتفاق موفقیت‌ در المپیک را به کام همه تلخ کرد.» او ادامه می دهد: «آمادگی خودم را برای هر گونه کمک به هموطنان عزیزم اعلام می‌کنم و انشاالله سعی خواهیم کرد در این شرایط سخت به افرادی که خانه و زندگی خود را از دست داده‌اند کمک کنیم. من مطمئن هستم مردم ایران مثل همیشه باز هم در صحنه حضور پیدا خواهند کرد و در یک عزم ملی این مشکل را هم پشت سر خواهند گذاشت.» 
پروین توضیح می دهد: «از تمام ورزشکاران می‌خواهم به مردم آسیب دیده کمک کنند. من هم کاری از دستم بر آید انجام خواهم داد و اگر قرار باشد مسابقه‌ای برای کمک به این عزیزان برگزار شود خودم به میدان خواهم رفت.» 
او در ادامه با اشاره به موفقیت ورزشکاران ایران در المپیک 2012 لندن عنوان می کند: «باید یک خسته نباشید به کاروان ایران در المپیک بگویم، بالاخره رتبه 17 بهتر از چهلم است. در این بین سهم ورزشکاران بیشتر از همه بوده و امیدوارم از همین الان به فکر 4 سال آینده باشیم.»
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.