کریم انصاری فرد و رحمتی پیگیر اوضاع اقوام ترک خود/کروش: پیام تسلیت،کوچکترین وظیفه انسانی ماست

زلزله شمال غرب کشور، اردوی تیم ملی را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

 به گزارش ستاره ها؛ از مجارستان، بعد از انتشار تصاویر این زلزله از سوی رسانه های خارجی و همچنین سایت های خبری مختلف در سراسر دنیا، موجی از اندوه و ناراحتی اردوی تیم ملی را فرا گرفت و باعث شد تا روز گذشته، با پیشنهاد مدیر رسانه ای تیم ملی و موافقت سریع کارلوس کروش، بیانیه ای در این زمینه منتشر شود. از روز شنبه و با انتشار خبر زلزله در شمال غرب کشور، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی به شدت ناراحت شدند. خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی در این باره می گوید: «حال بدی به همه بچه ها دست داده. اغلب آنها به سایت های اینترنتی رفتند تا اخبار جدید را در این زمینه بگیرند. وقتی عکس های این زلزله را دیدند، به شدت تحت تاثیر قرار گرفته بودند.»
اما در این میان ناراحتی و نگرانی دو بازیکن تیم ملی بیش از سایرین بود. سید مهدی رحمتی گلر اول و کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی که در این منطقه اقوامی دارند، به شدت نگران آنها شدند. این دو بازیکن پس از تماس با خانواده های خود، از حال و روز اقوام خود خبر گرفتند که البته مشخص شد که آنها از زلزله در امان مانده اند. دیروز این دو بازیکن که به شدت ناراحت بودند و حتی گفته می شود دیروز حال و حوصله تمرین نیز نداشتند، به صورت جداگانه پیام تسلیتی به بازماندگان این زلزله دادند که روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت.
کارلوس کروش سرمربی تیم ملی نیز از دیدن تصاویر این زلزله شدیدا تحت تاثیر قرار گرفته بود. او بعد از پیشنهاد مدیر رسانه ای تیم ملی برای انتشار پیام تسلیت، سریعا پاسخ داد: «این کوچکترین وظیفه انسانی ما در قبال این عزیزان است. حتما این کار را بکنید. از طرف من و سایر اعضای کادر فنی هم تسلیت بگوئید. همه ما از این اتفاق ناراحت و دلگیر هستیم.»
دیروز نیز اغلب بازیکنان تیم ملی مدام اخبار لحظه به لحظه این زلزله را دنبال می کردند و در اینترنت اغلب در این باره سرچ می کردند. همچنین تمرین صبح دیروز تیم ملی که برای آخرین بار در کمپ تمرینی تیم ملی مجارستان برگزار شد، به شدت تاثیر این اتفاق قرار داشت. خسرو والی زاده در این باره توضیح می دهد: «من که توجه می کردم اغلب بچه ها درباره زلزله حرف می زدند و آمار کشته ها. تمرین به شدت تحت تاثیر این اتفاق قرار داشت.»
 
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.