قلعه نویی خطاب به بازیکنان/استقلال پول ندهد از گرسنگی نمی میریم!

برخلاف پرسپولیسی ها که در این فصل مشکل مالی نداشته و اکثر بازیکنان شان درصدهای اولیه قراردادهای خود را دریافت کرده اند بازیکنان استقلال هنوز ریالی از باشگاه پول نگرفته و با گذشت 4 هفته از فصل جدید کم کم صدای اعتراض شان بلند شده است.

به گزارش ستاره ها؛ امیر قلعه نویی که خوب مب داند اگر از همین ابتدای کار نتواند جلوی بحران ها و حاشیه های تیمش را بگیرد قطعا” در طول فصل با دردسرهای فراوانی روبرو خواهد شد وقتی دید بازیکنان در مصاحبه های خود یواش یواش مسائل مالی را بهانه ای برای اعتراض به باشگاه ملاک قرار می دهند در پی آن برآمد که جلوی افزایش اعتراضات را گرفته و روحیه و انگیزه کافی برای جنگندگی در ادامه فصل را بین بازیکنانش زنده نگه دارد.امیر که می دانست پول ندادن به بازیکنان شاید برای خودشان چندان دردسرساز نباشد اما می‌تواند در دراز مدت مشکلاتی را برای باشگاه رقم بزند قبل از این که کاسه صبر شاگردانش لبریز شود با اولتیماتوم دادن به آنها تیزهوشی اش را نشان داد و خطاب به استقلالی ها گفت حق مصاحبه علیه باشگاه را ندارند.قلعه نویی در آخرین صحبت‌های خود با بازیکنان اعلام کرد : «من می‌دانم روی پول باشگاه حساب کردید اما هیچ کس اگر پولی از باشگاه نگیرد از گرسنگی نمی‌میرد. مطمئن هستم درست می‌شود اما کمی زمان می ‌برد. دوست ندارم هیچ کدام تان علیه باشگاه حرفی بزنید. حتی اگر تا پایان فصل هم پولی به ما ندادند نباید چیزی بگوییم. اگر پولی به باشگاه بیاید همه با هم پول می‌گیریم و اگر هم نیاید همگی با هم از پول محروم هستیم  پس سکوت کنید تا اوضاع روبراه شود».
این درحالیست که قلعه نویی از دو سه هفته قبل در جمع دستیارانش مدام مدعی شده مسائل مالی باشگاه ظرف دو سه روز آینده روبه راه می شود اما از شواهد امیر پیدداست که خود او نیز چندان به این مسائل خوشبین نیست و تنها درپی آن است تا آرامش را در اردوی تیمش حفظ کند،چیزی که استقلال در این برهه حساس سخت به آن نیازمند است.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.