تحریکات یک ستاره پرسپولیس علیه مانوئل/ژوزه: بعضی‌ها فکر می‌کنند ستاره‌اند!

مانوئل ژوزه تا این‌جای کار نتوانسته رضایت هواداران پرسپولیس و کارشناسان را جلب کند.

به گزارش ستاره ها؛ تیم او از 12 امتیاز ممکن تنها 4 امتیاز گرفته و 8 امتیاز را از دست داده است. این درحالی است که در بازی با گهر هم اشتباه داوری به سود پرسپولیسی‌ها شد. به هر حال وضعیت پرسپولیس چندان مساعد نیست و بدتر این‌که تنی چند از بازیکنان هم همان رفتار و دیدگاه‌هایی که زمان دنیزلی داشتند را دارند و به قول معروف دل نمی‌سوزانند. امسال برخلاف پارسال پرسپولیس هم ستاره دارد و هم بازیکنان پول خوبی گرفته‌اند به طوری که بعید است پرسپولیس حتی یک بازیکن زیر 300 میلیون داشته باشد. از دروازه‌بان 900 میلیونی تا مدافع 2/1 میلیاردی و مهاجم 4/1 میلیاردی همه دور هم جمع شده‌اند تا پرسپولیس را قهرمان کنند اما این تیم در هیچ پستی خوب کار نمی‌کند و اصلا هماهنگ نیست. تا امروز ستاره‌ها حتی در کارهای انفرادی هم موفق نبوده‌اند اما به هر حال عده‌‌ای معتقدند این تیم کمی زمان می‌خواهد تا درست شود.
در حاشیه مشکلات اخیر پرسپولیس یکی از بازیکنان که با دنیزلی هم مشکل داشت در جمع 5،4 بازیکن دیگر حرف‌های حاشیه‌ای خاصی را بر زبان آورد: «این مانوئل هم چیزی بارش نیست! مگر او چه کار می‌کند؟ این همه پول گرفته و تازه قراردادش هم 2 ساله است. مگر قرارداد مربیان مطرح دنیا و یا یک مربی معمولی در اروپا چقدر است. در همین یورو 2012 حداقل قرارداد 10 مربی از مانوئل ژوزه کمتر بود. البته من (بازیکن پرسپولیس) کاری به این کارها ندارم و سرم تو کار خودم است اما خیلی بعید می‌دانم ژوزه در ایران موفق شود. مگر آن‌که خود ما بازیکنان کاری بکنیم و تیم را بالا بکشیم.» جالب این‌که 5،4 نفری که حرف‌های این بازیکن را می‌شنیدند به نوعی او را تایید کردند. البته این‌گونه نیست که پرسپولیسی‌ها از قصد کم‌کاری کنند ولی فشار هواداران و رسانه‌ها و میلیاردر خطاب شدن آن‌ها از سوی مطبوعات باعث شده فشار و استرس زیادی داشته باشند.
محسن عاشوری مربی مستعفی پرسپولیس در این مورد می‌گوید: «خیلی از این‌هایی که پرسپولیس آمده‌اند ملی‌پوشند ولی شما فکر می‌کنید چند بار جلوی 70 هزار تماشاگر بازی کرده‌اند؟ مثلا حسین ماهینی که بازیکن خوب و آینده‌داری است چند بار در این شرایط بازی کرده است. این ها مشکلاتی است که باید حل شود ولی ما در خط هافبک هم مشکل داریم و در این خط کمبود هافبک دفاعی داریم.» مانوئل ژوزه امیدوار است تیمش لااقل مقابل استقلال برنده شود و از بحران خارج شود هرچند برخی می‌گویند تا علی کریمی نخواهد این تیم درست نمی‌شود! دنیزلی که با کریمی به مشکل خورده بود و حتی قصد اخراج او را داشت که رویانیان مانع شد اما باید دید ژوزه چه کار می‌کند. شنیده می‌شود او در جایی گفته: «بعضی‌ها فکر می ‌کنند ستاره‌اند ولی من می‌خواهم یک تیم بسازم. تیمی که متکی به ستاره‌هایش نباشد.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.