کاوبرگ بلژیکی جانشین مک‌درموت شد/گوچی سرانجام به تی ملی پیوست

در نخستین روز از حضور تیم ملی فوتبال ایران در اردوی مجارستان، هادی عقیلی، رضا قوچان نژاد(ملقب به گوچی) و بدنساز جدید تیم ملی به اردو ملحق شدند.

به گزارش ستاره ها؛ نام مربی جدید بدنسازی که جانشین میک مک‌درموت شده است، بارت کاوبرگ (Bart Caubergh) و اهل کشور بلژیک است. وی پیش از نخستین تمرین تیم ملی در اردوی مجارستان، در جلسه ای باحضور کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران و سایر اعضای کادر فنی شرکت کرد و کی‌روش شرح وظایف دقیق و برنامه تمرین را برای او تشریح کرد.
تمرین نخست تیم ملی فوتبال ایران در مجارستان، بعدازظهر روز پنجشنبه با حضور 20 بازیکن حاضر در اردو زیرنظر کارلوس کی روش سرمربی و سایر اعضای کادر فنی در محل کمپ تیم های ملی مجارستان برگزار شد. در این تمرین ابتدا کی‌روش رضا قوچان‌نژاد و بدنساز جدید تیم ملی را به سایر بازیکنان معرفی و سپس دقایقی برای آنان صحبت کرد و سپس بازیکنان زیرنظر کاوبرگ بدن‌های خود را گرم کرده و آماده تمرین شدند.
این تمرین شاداب که در یک هوای خوب و زمین چمن باکیفیت کمپ تیم ملی مجارستان انجام شد، تمرین نسبتا سبکی بود که هم خستگی سفر از ایران به مجارستان از تن بازیکنان خارج شود و هم آنان اماده تمرین سنگین روزهای بعد شوند.
در این تمرین بازیکنان پس از نرمش اولیه به دو گروه تقسیم شده و فوتبال گل کوچک بازی کردند و بعداز چند دقیقه بازی، کاوبرگ کار نرمش، دویدن و بدنسازی را با انها دنبال می کرد. در بخش پایانی تمرین نیز بازیکنان در قالب دو تیم، دقایقی را به بازی فوتبال پرفشار در زمین کوچک پرداختند.
در این تمرین کلیه بازیکنان به ویژه قوچان نژاد که برای نخستین بار در اردوی تیم ایران حضور یافته بود، با طراوت و انگیزه زیادی تمرین کردند. دو دروازه‌بان حاضر در اردو نیز تمرینات اختصاصی خود را زیرنظر دن گاسپار مربی دروازه بانهای تیم ملی انجام دادند.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.