خلعتبری: دوست دارم قهرمان آسیا شوم

محمد‌رضا خلعتبری هافبک سپاهان معتقد است جدایی ستاره‌ها، باعث تضعیف این تیم نشده.

 به گزارش ستاره ها؛ او می‌گوید: «من این حرف‌ها را اصلا قبول ندارم. وقتی فصل داشت شروع می‌شد از یک عده شنیدم که می‌گفتند چون ستاره‌های سپاهان رفته‌اند، این تیم زمین می‌خورد، ولی این حرف را نمی‌پذیرم. دلیل روشنی هم دارم. سپاهان به بازیکن وابسته نیست، این تیم ساختار خوبی دارد.» خلعتبری حرف‌هایش را این‌طور کامل می‌کند: «شما به کارنامه سپاهان در چند سال گذشته نگاه کنید. این باشگاه یا قهرمان لیگ شده، یا نایب قهرمان یا سوم. در کنار این قهرمان حذفی هم شده. در این سال‌ها بارها بازیکنان زیادی به این تیم آمده و رفته‌اند. همین سال قبل را برای شما مثال می‌زنم. وقتی برخی از ستاره‌های این تیم جدا شدند همه می‌گفتند سپاهان افول می‌کند ولی قهرمان لیگ برتر شد و در آسیا هم از دو نماینده دیگر موفق‌تر بود.پس این حرف‌ها درست نیست.»
خلعتبری سیستم باشگاه را عامل موفقیت می‌داند: «سپاهان واقعا باشگاه است. اینجا سیستم وجود دارد و به نظر من همین سیستم و برنامه عامل موفقیت تیم بوده است. از طرفی تمام مدیران کارخانه و باشگاه به موفقیت تیم فکر می‌کنند و همه با هم یکدست هستند. به همین دلیل امسال هم شک نکنید تیم ما جزو مدعیان قهرمانی خواهد بود.»
می‌ماند لیگ قهرمانان آسیا. محمد‌رضا در این باره می‌گوید: «حریف عربستانی واقعا سرسخت است ولی من شک ندارم سپاهان می‌تواند به موفقیت برسد. با ذوب‌آهن به فینال آسیا رفتم و دوم شدم ولی دوست دارم با سپاهان قهرمان آسیا شوم.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.