عنایتی: تماشاگران تراکتور آنقدر فحش دادند که مظفری‌زاده پنالتی گرفت/ امیدوارم قاسمپور برکنار نشود

مس کرمان در تبریز سومین شکست فصل را تجربه کرد و حالا شاگردان ابراهیم قاسمپور در آستانه بازی با استقلال در اوج بحران به سر می‌برد.

به گزارش ستاره ها؛ رضا عنایتی مهاجم مس در خصوص شکست تیمش در تبریز می‌گوید: «در این بازی تراکتور فقط یک موقعیت گل داشت و پنالتی آنها هم به هیچ عنوان درست نبود. ما هم مثل دو بازی گذشته فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و متاسفانه در حالی بازی را واگذار کردیم که به هیچ عنوان مستحق شکست نبودیم. واقعا نمی‌دانم این بدشانسی کی می‌خواهد دست از سر تیم ما بردارد.»
او ادامه می‌دهد:« ما صددرصد مستحق برد بودیم ولی حداقل اگر اشتباه سعید مظفری‌زاده نبود می‌توانستیم یک امتیاز بگیریم. تماشاگران تراکتور برای من قابل احترام هستند ولی آنها از دقیقه 70 شروع به فحش دادن کردند و همین موضوع باعث شد که مظفری‌زاده تحت تاثیر قرار گرفته و در نهایت برای تراکتور پنالتی بگیرد. اگر قرار است داوران تحت تاثیر تماشاگران قرار بگیرند بهتر است که اصلا قضاوت نکنند.»
از عنایتی می‌پرسیم که فکر نمی‌کنی با این شرایط ابراهیم قاسمپور اخراج شود که او می‌گوید:« من امیدوارم این اتفاق نیفتد و قاسمپور برکنار نشود. او تقصیری ندارد و تیم ما در این 3 بازی نمایش خوبی داشته و به شکل باورنکردنی فرصت‌ها را از دست داده است.»

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.