یاوری: به فجر ۵ میلیارد بودجه دادند به تراکتور ۱۵ میلیارد/ داخل ماشینم بازی حریفان را آنالیز می کنم

محمود یاوری این روزها در بین مربیان ایرانی یک چهره ویژه محسوب می‌شود.

به گزارش ستاره ها؛ تیم او شروع فوق‌العاده‌ای در لیگ برتر داشته و با 9 امتیاز در صدرجدول قرار دارد. یاوری در گفت‌وگو با خبرآنلاین ابتدا در مورد صدرنشینی تیمش می‌گوید:« من قبلا هم گفته بودم که در هفته‌های ابتدایی نمی‌توان بابت برد و باخت‌ها خوشحال یا ناراحت بود و مهم این است که فجرسپاسی پایان خوبی در لیگ داشته باشد و همانطور که خوب شروع کرده است، بازی‌ها را خوب به پایان برساند. من هم خوشحالم که 3 برد پیاپی به دست آوردیم ولی می‌دانم که در هفته‌های آینده بازی‌های سختی را در پیش خواهیم داشت.»
یاوری قبل از بازی با صنعت نفت به این موضوع اشاره کرده بود که مسوولان بلندپایه فجرسپاسی که تراکتورسازی تبریز را هم ادامه می‌کنند پول‌ها را به تبریز می‌برند. او در این خصوص می‌گوید:« من گفتم که این 2 تیم توسط یک نهاد اداره می‌شود ولی بودجه آنها قابل قیاس نیست. به فجرسپاسی 5 میلیارد بودجه دادند ولی به تراکتورسازی 15 میلیارد و من واقعا دلیل این تفاوت را نمی‌دانم و باید در این خصوص از مسوولان باشگاه سوال کنیم.»
از یاوری می‌پرسیم که آیا همچنان فوتبال روز دنیا و تمرینات مدرن را دنبال می‌کنید که او می‌گوید:« من قرار نیست در یک گوشه بنشینم و کلاهم را روی سرم بگذارم. من اهل مطالعه هستم و سعی می‌کنم همیشه آخرین اطلاعات را داشته باشم تا بتوانم چیزهای جدیدی به بازیکنان یاد بدهم. حتی در اتومبیل شخصی‌ام فیلم بازی‌های حریفان را آنالیز می‌کنم و دوست دارم از وقتی که دارم نهایت استفاده را ببرم.»

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.