مادر مایکل جکسون گم شده است؟

مادر 82 ساله خواننده آمریکایی به گفته نوه‌اش گم شده، هرچند پسر او نظر دیگری دارد.

به گزارش ستاره‌ها، پاریس جکسون دختر 14 ساله مایکل جکسون خواننده آمریکایی که مادربزرگش بعد از مرگ پدرش مراقب او بود، یکشنبه در توئیتر خود نوشت: «مادربزرگ من گم شده است. از یک هفته پیش با او صحبت نکرده‌ام. می‌خواهم به خانه برگردد.»

یکی از برادرزاده‌های مایکل جکسن نیز گزارش داده کاترین جکسون 82 ساله مادر خانواده جکسون از شنبه هفته گذشته مفقود شده و نوه‌هایش قادر نیستند با او تماس بگیرند.

اخیرا مشاجره‌ای شدید بین فرزندان جکسون و مشاوران کاترین جکسون بر سر مسائل مالی و قانونی پیش آمد.

ترنت برادرزاده جکسون گزارشی را در اداره کلانتری ایالت لوس آنجلس پر کرده است، اما یکی از پسران کاترین جکسون که در مشاجره پیش آمده دخالت داشت در توئیترش که جمعه منتشر کرده گفته است:«حال کاترین جکسون خوب است و در آریزونا استراحت می‌کند.»

جرمین جکسون در توئیتر خود نوشت: «می‌خواهم به همه اطمینان دهم که مادرم خوب است و به توصیه پزشکش نه توصیه ما، در آریزونا استراحت می‌کند.»

او اضافه کرده است: «او مادر ماست و سلامتی او مهمترین چیز است. ما نه دسیسه‌ای چیده‌ایم و نه چیزی را از خود درآورده‌ایم.»
پاریس جکسون در پاسخ به ادعای عمویش در توئیتر گفته است: «همان دکتری که از طرف دکتر موری گواهی داد که پدرم معتاد به مواد مخدر بوده است(یک دروغ) از مادربزرگم مراقبت می‌کند…»

پزشکی که جکسون را در 14 ژوئیه در منزلش معاینه کرد بر طبق گفته سندرا ریبرا وکیل کاترین جکسون، دکتر آلن متزگر بوده است. سال گذشته متزگر شاهد دکتر کنراد در دادگاه بود. موری بعدها به قتل غیرعمد مایکل جکسون متهم شد.

دکتر متزگر به بهانه‌ای به خانه کالیفرنیا جکسون آورده شد و گفته شد او برای مراقبت‌های اولیه فرستاده شده است.

وکیل جکسون گفته دکتر کاترین جکسون به او گفته بود که بهتر است روز آینده بلیت هواپیما بگیرد و به سفر برود به جای این‌که ترنت جکسون او را با ماشین برساند.

جکسون دختر بزرگش ربی را روز بعد به مقصد نیومکزیکو برای همراهی برادران جکسون در کنسرت دو روز بعدشان ترک کرد، ولی او هرگز به کنسرت نرسید.

وقتی پاریس جکسون به عمه‌اش ربی و ژانت زنگ زد، چند روز از تلاش او برای پیدا کردن مادربزرگش گذشته بود. هر بار به او گفته شده که او نمی‌تواند با مادربزرگش صحبت کند.

در توئیت دیگری پاریس جکسون شماره بادی گاردش را گذاشته و از مردم خواسته که اگر مادربزرگش را دیدند زنگ بزنند.

ریبرا گفت: «بچه‌ها در تلاش‌ بوده‌اند که با مادربزرگشان تماس بگیرند، اما برای یک هفته قادر نبوده‌اند که به او دسترسی داشته باشند. چرا که به آن‌ها گفته شده او در دسترس نیست.»

ریبرا گفت: «من نگرانم برای او اتفاقی افتاده باشد.»

او همچنین یادآور شد: «هیچ وقت پیش نیامده است جکسون 24 ساعت با بچه‌هایش حرف نزند.»

چهارشنبه نامه‌ای منتشر شده که در آن دو دختر جکسون – ربی و جنت – و سه پسرش – جرمین، رندی و تیتو – ادعا کرده‌اند که کاترین جکسون از سوی قیم اموال پسرش مایکل مورد بدرفتاری قرار گرفته است.
مایکل جکسون ژوئن 2009 در 50 سالگی درگذشت. آلبوم «تریلر» او پرفروش‌ترین آلبوم تاریخ موسیقی است.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.