حیدری: پارسال هم به ما گفتند کهکشانی ولی قهرمان نشدیم

خسرو حیدری با اینکه استقلال را یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ برتر می‌داند اما تاکید می‌کند که داشتن ستاره تضمینی برای قهرمانی نیست.

به گزارش ستاره ها؛ استقلال در روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات بازیکنانی مثل جانواریو و توزی را به خدمت گرفت و حالا در صدد جذب جواد نکونام هم هست. خیلی‌ها حالا استقلال را یک تیم فوق کهکشانی می‌دانند ولی حیدری در این خصوص به خبرآنلاین می‌گوید:«‌ تیم ما اسکلت اصلی خود را حفظ کرده و چند بازیکن جدید هم جذب کرده است. ما تیم خوبی داریم ولی ستاره داشتن تاثیری برای موفقت نیست. به نظر من بازیکنان استقلال باید تلاش کنند تا در زمین مسابقه همه چیز را ثابت کنند.»‌
خسرو ادامه می‌دهد:«‌پارسال هم می‌گفتند که استقلال کهکشانی است ولی در نهایت قهرمان نشدیم چون بدشانسی آوردیم و بارها با مصدومیت بازیکنان مواجه شدیم. من معتقدم هر تیمی تلاش کند و از حاشیه دور باشد می‌تواند به موفقیت برسد.»
خیلی‌ها در مورد اینکه استقلال قوی‌تر است یا پرسپولیس اظهارنظرهای متفاوتی داشته‌اند. در این خصوص از حیدری سوال می‌کنیم که او می‌گوید:«‌ از الان نمی‌توان گفت که استقلال قوی‌تر است یا پرسپولیس و نمی‌توان در این خصوص نظر داد. هر دو تیم از تیم‌های خوب ایران هستند و حالا باید بازی‌ها شروع شود تا ببینیم شرایط چگونه خواهد بود.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.