عقیلی: کار با لازارونی و حضور در لیگ قطر باعث افتخار است

مدافع سابق سپاهان از این که برای دومین فصل متوالی در لیگ ستارگان قطر مشغول به کار شد، ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ستاره ها؛ هادی عقیلی مدافع فصل گذشته العربی با عقد قراردادی یک ساله رسما به تیم قطر پیوست و در نشست خبری این باشگاه قطری شرکت کرد. عقیلی بعد از عقد قرارداد با تیم جدیدش از این که برای یک فصل دیگر در لیگ قطر باقی ماند ابراز خوشحالی کرد و گفت: «امیدوارم که تجربه موفقیت آمیزی در تیم قطر داشته باشم و بتوانم با همکاری دیگر بازیکنان تیم را به جایگاه قهرمانی برگردانیم. برای من افتخار است که یک فصل دیگر در لیگ قطر به بازی ادامه می‌دهم. در لیگ قطر بازیکنان و مربیان سطح بالایی که در فوتبال جهان نام‌های آشنایی دارند، مشغول به فعالیت هستند.»
عقیلی که خبرهایی درباره پیوستن او به پرسپولیس وجود داشت، افزود: «با پیشنهاد قطر موافقت کردم، چرا که لازارونی به من اعتماد داشت و این انگیزه زیادی در من ایجاد می‌کند. علاقه و اعتماد مربی به یک بازیکن در او اعتماد به نفس و انگیزه به وجود می‌آورد. از این که لازارونی به من اعتماد دارد، احساس افتخار می‌کنم امیدوارم که بتوانم در تیم جدیدم نمایش خوبی داشته باشم.»
عبدالله حامد دبیرکل باشگاه قطر هم در این نشست خبری به ستایش از عقیلی پرداخت و گفت: «عقیلی از بازیکنان شاخص تیم ملی فوتبال ایران است که در فصل گذشته نمایش خوبی با العربی داشت. او تجربه حضور در لیگ قطر را دارد و از امروز جزو خانواده ما شده است. مطمئنا با آمدن او تیم ما تقویت خواهد شد. باشگاه قطر به ریاست شیخ حمد بن سحیم آل ثانی و دیگر اعضای هیات مدیره از عقد قرارداد با عقیلی و دیگر بازیکنان جدید خوشحال هستند. امیدواریم که عقیلی نمایش خوبی در قطر داشته باشد، چرا که ما تشنه کسب جام و بازگشت به کورس قهرمانی هستم.
او توضیح داد: «عقیلی بازیکن شاخص و با تجربه‌ای است. لازارونی پس از بازگشت به تیم از ما خواست تا با او قرارداد امضا کنیم که این بیانگر شناخت خوب لازارونی از عقیلی است.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.