زاید:همه چیز عالی است به جز هوای تهران/استقلالی نمی شدم حتی اگر پرسپولیس مرا نمی خواست

گرمای هوای تهران این روزها همه را عاصی کرده است.

به گزارش ستاره ها؛ ایمون زاید مهاجم ایرلندی – لیبیایی پرسپولیس روز گذشته با اشاره به شرایط بسیار خوبی که در بازگشت پیدا کرده به ما گفت: «همه چیز برای من عالی است به غیر از هوای گرم تهران و آلودگی که روی سایت ها خواندم در آسمان این شهر وجود دارد! من به ایران برگشتم و خیلی زود تمریناتم را شروع کردم. حالا می خواهم یکی از بهترین ها باشم و برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش کنم. برای من، بازی های جدید و سرنوشت دیگری در مقابل و روزهای آینده وجود دارد که از هر روز و هر ساعتش می توانم یک تجربه جدید به دست بیاورم.»
این مهاجم که تخصص خاصی در هت تریک و زدن سه گل در یک بازی دارد و در کمتر از یک نیم فصل، سه بار این کار را مقابل استقلال، الشباب امارات و راه آهن انجام داد، در ادامه گفت: «اگر قرار بود به پول فکر کنم، باور کنید دو پیشنهاد عالی داشتم اما برای من مهم این بود که در کدام تیم به بازی گرفته می شوم. نمی توانستم به زودی، مهر و محبت مردم ایران را فراموش کرده و به تیم دیگری بروم به همین خاطر، قبل از هرچیز با پرسپولیس مذاکره کردم و خیلی زود هم با آنها به توافق رسیدم. حالا هم می گویم به خاطر همین هواداران، باز هم برای  پرسپولیس گل می زنم تا خوشحال باشند و به تیم خود افتخار کنند.»
این بازیکن در مورد پیشنهاد استقلالی ها هم گفت: «مدیربرنامه هایم پیشنهاداتی از تیم های مختلف داشت که به من هم گفت یکی از این پیشنهادها، از طرف استقلال است اما کمی فکر کردیم و به این نتیجه رسیدیم که اصلا صورت خوشی ندارد من استقلالی شوم حتی اگر پرسپولیس مرا نخواهد. به هر حال به پرسپولیس برگشتم تا خاطرات خوب گذشته را تکرار کنم.»
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.