جانواریو: هیچ وقت آرزو نمی‌کنم سپاهان زمین بخورد/ به تیمی می‌روم که شخصیت قهرمانی داشته باشد

برای هیچ کس قابل تصور نبود که فابیو جانواریو پس از پشت سر گذاشتن روزهای درخشان در سپاهان به یکباره از این تیم جدا شود.

هر چند این اتفاق در عرض چند روز افتاد ولی حرف‌های فابیو به خوبی نشان می‌دهد که او از فصل گذشته با زلاتکو کرانچار مشکل داشت و حالا راحت‌تر از حد تصور از جمع زردپوشان جدا شد. فابیو در مورد جدایی‌اش از سپاهان و آینده‌اش به سوالات ما  پاسخ می‌دهد.
قبول داری جدایی تو از سپاهان خیلی غیرمنتظره بود؟
بله، شاید حتی برای خودم هم قابل باور نبود ولی اگر در سپاهان می‌ماندم اتفاقات خوبی نمی‌افتاد. به همین دلیل تصمیم گرفتم جدا شوم.

چرا اتفاقات خوبی نمی‌افتاد؟
من نمی‌توانستم دیگر با کرانچار کار کنم و این دلیل اصلی جدایی‌ام بود. از فصل گذشته مشکلاتی وجود داشت که من را اذیت می‌کرد به همین دلیل دیگر شرایط برای ماندنم فراهم نبود.

چرا دیر به تمرینات سپاهان ملحق شدی؟
من برخی مشکلات شخصی از جمله بیماری پدرم را داشتم و چند روز دیر کردم. البته این موضوع دلیل اصلی جدایی من نبود و همانطور که گفتم با کرانچار مشکل داشتم. من با مسوولان باشگاه صحبت کردم و در نهایت قراردادم را تمدید کردم.

خیلی‌ها معتقدند سپاهان با جدایی ستاره‌هایش امسال دیگر نمی‌تواند موفق باشد؟
من هیچ وقت آرزوی زمین خوردن سپاهان را ندارم و امیدوارم این تیم موفق باشد. با سپاهان شیرین‌ترین روزهای فوتبال را تجربه کردم و هیچ وقت هواداران این تیم و مردم اصفهان را فراموش نمی‌کنم. سپاهان چند بازیکن خود را از دست داده و قهرمانی در لیگ ایران خیلی سخت ا ست. واقعا معلوم نیست چه اتفاقاتی برای این تیم خواهد افتاد.

در اصفهان شایعه شده که کرانچار با یک آژانس نقل و انتقالات همکاری دارد و به همین دلیل تو را کنار گذاشته تا بتواند بازیکن مورد نظر خودش را بیاورد. در این خصوص چه صحبتی داری؟
من نمی‌دانم در جواب این سوال چه بگویم و آینده همه چیز را ثابت خواهد کرد.

می‌گویند بحث حضورت در استقلال جدی است و حتی فتح‌الله‌زاده دیروز به صورت رسمی اعلام کرد که تو را می‌خواهد؟

تا زمانی که تیم‌ام را انتخاب نکنم حرفی نمی‌زنم ولی مطمئن باشید به تیمی می‌روم که شخصیت قهرمانی داشته باشد و با سرمربی این تیم راحت باشم.

حرف‌هایت نشان می‌دهد که می‌خواهی به استقلال بروی؟
گفتم که الان حرفی نمی‌زنم و هر وقت تیم‌ام را انتخاب کنم در این مورد صحبت خواهم کرد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.