تیموریان: از یک روزنامه ورزشی شکایت می کنم/ در ایران فقط استقلال نه تراکتورسازی!

هافبک جدید تیم الخریطیات قطر می‌گوید تنها برای انجام کارهای مالیاتی در باشگاه تراکتورسازی حاضر شده و هیچ مذاکره‌ای با این باشگاه نداشته است

به گزارش ستاره ها؛ آندرانیک تیموریان درباره شایعه حضورش در تراکتورسازی که امروز در یکی از روزنامه‌ها مطرح شده بود، می گوید: «حضور من در تبریز به خاطر مذاکره با باشگاه تراکتورسازی نبود. بلکه من پیگیر کارهای مالیاتی‌ام هستم که به زمان حضور من در این باشگاه باز می‌گردد.» 
او ادامه می دهد: «به خاطر مشکلاتی که وجود داشت کارم چند روزی در تبریز طول کشید و مجبور شدم برای پیگیری کارهایم دو بار به تبریز بیایم. روز گذشته هم وقتی به باشگاه تراکتورسازی رفتم تنها برای حل این مشکل رفته بودم و اصلا جعفری را ندیدم که بخواهم با او صحبت کنم. تنها با بقیه مسئولان باشگاه حرف زدم تا مشکلی برای خروج از کشور نداشته باشم.» 
تیموریان با انتقاد از رسانه‌هایی که شایعه مذاکره او با تراکتورسازی را مطرح کرده بودند، می گوید: «من با تراکتورسازی هیچ مذاکره‌ای نداشتم و از طریق وکیلم این اخبار کذب را پیگیری خواهم کرد. این افراد می‌‌خواهند من را روبروی هواداران استقلال قرار دهند و این طور وانمود کنند که من می‌خواهم تیم سابقم را دور بزنم، اما مطمئن باشید اگر روزی به فوتبال ایران بازگردم به استقلال خواهم رفت نه تیم دیگری. متاسفانه نمی‌دانم این نقل قول‌ها چگونه بدون این که من صحبتی کرده باشم و بدون هیچ منبعی در بعضی روزنامه‌‌ها چاپ می‌شود. وقتی این موضوع را شنیدم شوکه شدم و برخی از هواداران استقلال هم با من تماس گرفتند و درباره حضورم در تراکتورسازی پرسیدند، در حالی که این موضوع اصلا صحت ندارد. مطمئن باشید از این رسانه‌ای که چنین خبر کذبی منتشر کرده شکایت خواهم کرد. آنها نمی‌توانند بدون سند و مدرک چنین اخبار کذبی را منتشر کنند.» 
او توضیح می دهد: «ا این حال این را هم باید بگویم که من روزهای خوبی را در تراکتورسازی داشتم و محبت مردم خونگرم تبریز و هواداران این تیم را هم هیچ وقت فراموش نمی‌کنم. آنها در زمان حضورم در تبریز دوران بسیار خوب و خوشی را برایم رقم زدند.» 
بازیکن فصل گذشته استقلال با اشاره به این که روز سه‌شنبه به تمرین‌های تیمش در قطر اضافه می‌شود، می گوید: «منتظر این بودم که کارهای مالیاتی‌ام انجام شود و به اردوی تیم بپیوندم. فتح‌الله‌زاده در جریان ریز کارهای من هست و می‌داند که با الخریطیات قرارداد بستم. ضمن این که چهارشنبه به همراه تیم به اردوی در آلمان خواهیم رفت. الخریطیات بازیکنان خوبی را این فصل جذب کرده و امیدوارم نتیجه‌ خوبی در لیگ قطر به دست بیاوریم.» 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.