صادقی: پرسپولیسی‌ها تا به خودشان بیایند ما داربی را بردیم

مدافع استقلال همیشه نشان داده یک پای ثابت کری هاست.

به گزارش ستاره ها؛ استقلالی‌ها که این روزها در اردوی ترکیه تمرینات بدن‌سازی انجام می‌دهند، دست از کری‌خوانی بر نداشته‌اند. امیرحسین صادقی بازیکن با تجربه این تیم پیش از شروع فصل و از ترکیه برای پرسپولیسی‌ها کری خوانده است.
این فصل به استقلال بازگشتی اما با حضور منتظری و عمران‌زاده به نظر کار سختی پیش‌رو داری؟
خیلی خوشحالم که باز هم به تیم مورد علاقه‌ام بازگشته‌ام. برای حضور در استقلال روحیه‌ بالایی دارم و از لحاظ بدنی هم کاملا آماده‌ام. این فصل می‌خواهم چیزهای زیادی را ثابت کنم و خوش‌بختانه یک مربی خوب هم داریم که مطمئن هستم هر‌کس که شایسته باشد را در ترکیب قرار می‌دهد.
در صورت نیمکت‌نشینی رقابت با عمران‌زاده و منتظری برایت حاشیه‌ساز نمی‌شود؟
اتفاقا من معتقدم که این‌گونه رقابت سطح فنی تیم را بالا می‌برد. خوشحالم که با ‌2 تن از بهترین مدافعان رقابت می‌کنم و از این بابت هم خیالم راحت است که امیر‌خان حق کسی را ضایع نمی‌کند.
از تمرینات ترکیه بگو.
تمرینات خوبی داریم. در کمپی که هستیم همه شرایط فراهم است و با بهترین شرایط ممکن تمرینات را پی‌گیری می‌کنیم. ما تیمی بودیم که از همه تیم‌ها تمریناتمان را زودتر آغاز کردیم و چند هفته‌ای جلو هستیم.
پرسپولیسی‌ها پس از کری‌خوانی‌هایی که کردی گفته‌اند در زمین جوابت را می‌دهند.
کری خواندن جزئی از فوتبال است و به نظرم همین کری‌خوانی‌هاست که فوتبال را جذاب‌تر می‌کند. پرسپولیسی‌ها هم مثل این که فراموش کرده‌اند که در دو فصل گذشته ‌4 بار پشت‌سر هم باختند. از حالا می‌گویم که داربی این فصل هم ما برنده‌ایم.
با اطمینان صحبت می‌کنی.
با اطمینان صحبت می‌کنم چون اکثر بازیکنانی که جذب تیم ما‌ شده‌اند، سابقه حضور در استقلال و داربی را داشته‌اند و اسکلت اصلی تیم فصل قبل هم حفظ شده اما پرسپولیسی‌ها تازه‌واردند و داربی را تجربه نکرده‌اند. در این داربی تا پرسپولیسی‌ها به خودشان بیایند ما بازی را برده‌ایم.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.