محمد نوری: از مانوئل بداخلاقی ندیدیم/ امسال شاید در پست هافبک دفاعی بازی کنم

هافبک پرسپولیس در این گفت و گو از ویژگی های کار با مربی پرتغالی می گوید.

به گزارش ستاره ها؛ محمد نوری هافبک با تجربه پرسپولیس که در سال‌های اخیر با مربیان زیادی کار کرده، معتقد است که مانوئل ژوزه یک مربی خوب و با تجربه است که می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. نوری درمورد حضور این مربی پرتغالی در پرسپولیس، شرایط فعلی این تیم و مسائل مختلف دیگربه سوالات ما پاسخ می‌دهد. 

مثل اینکه از تمرینات سخت مانوئل ایراد گرفتی و گفته‌ای که چیذری کجایی که یادت بخیر؟!
این اخبار فقط شایعه است و نمی‌دانم چه کسانی این شایعه را مطرح کردند. من نگفتم تمرینات مانوئل سخت است و چنین چیزی را تکذیب می‌کنم. فشار تمرینات منطقی است که گاهی اوقات زیادمی‌شود و گاهی اوقات هم کم.
شما فصل بدنسازی را هنوز تمام نکرده‌اید؟
خیر، هنوز به طورکامل تمام نشده و فکر می‌کنم در این مورد سرمربی تصمیم بگیرد.
به نظر تو مانوئل ژوزه مربی خوبی است؟
بله من معتقدم اومربی خوبی است و کمک‌های خوبی هم دارد. مهمتر از هم این است که مانوئل یک انسان خوب است و نیازی به تعریف ما ندارد.
می‌گویند او بداخلاق و جدی است؟
اصلا اینطور نیست و اتفاقا او برخورد خوبی با بازیکنان دارد. ما از مانوئل بداخلاقی ندیدیم و باز هم تاکید می‌کنم که او آدم خوبی است.
شنیده‌ای که مانوئل گفته قول قهرمانی نمی‌دهد؟
به هر حال او نظرش را گفته است. مانوئل تیم را دیر تحویل گرفته ولی نهایت تلاش خود را به خرج خواهد داد. بالاخره باشگاه تلاش زیادی کرد تا یک مربی خوب بیاورد و امیدوارم ایشان تیم ما را خیلی زود به هماهنگی کامل برساند.
شرایط خودت چطور است؟
شرایط خوبی دارم.فکر می‌کنم امسال یک خط عقب‌تر بیایم و در پست هافبک دفاعی بازی کنم. اگر قرار است کریمی جلو بازی کند من احتمالا یکی از 2 هافبک دفاعی پرسپولیس خواهم بود. فعلاروند تمرینات این را نشان می‌دهد.
راستی روبرتو سوسا هافبک دفاعی پرسپولیس بازیکن خوبی است؟
بله او بازیکن خوبی است که می‌تواند به تیم ما کمک کند. سوسا در لیگ پرتغال بازی کرده و قدرت جنگندگی بالایی دارد.

 
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.