نیکبخت: قربانی منشور شدم ولی می‌خواهم به تیم ملی برگردم/ بحث حضورم در پرسپولیس جدی بود

آخرین‌بار علیرضا واحدی نیکبخت را با پیراهن صبا در لیگ برتر دیده بودیم.

ستاره ها – ستاره سابق استقلال و پرسپولیس پس از یک سال حضور در لیگ دسته اول حالا دوباره بازی در لیگ برتر را تجربه خواهد کرد.
نیکبخت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین در مورد پیوستن به گهر می‌گوید:« من سه،‌ چهار پیشنهاد داشتم ولی در نهایت تصمیم گرفتم گهر را انتخاب کنم. من خیلی خوب پیشنهادها را بررسی کردم و مطمئن باشید که انتخاب گهر یک انتخاب بد نیست و من از این تیم اطلاعات کافی داشتم.» نیکبخت در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنی گهر سقوط کند خاطرنشان می‌کند:« اصلا اینطور نیست و قرار نیست گهر سقوط کند. این تیم بازیکنان خوبی دارد و مطمئن باشید حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.»
از نیکبخت در مورد آینده‌اش در لیگ برتر سوال می‌کنیم و او با امیدواری زیادی حرف می‌زند. ستاره سابق تیم ملی می‌گوید:« من در سال‌های اخیر به آن چیزی که در فوتبال حقم بود نرسیدم و فکر می‌کنم قربانی منشور اخلاقی شدم. با این حال معتقدم هنوز هیچ چیز دیر نشده و می‌خواهم به تیم ملی برگردم. امسال دنبال هیچ چیز نیستم و فقط می‌خواهم فوتبال بازی کنم. 31 سال هم بیشتر ندارم و خیلی چیزها را در این فصل ثابت خواهم کرد.»
مدتی پیش و در روزهای ابتدایی فصل نقل و انتقالات شایعاتی در خصوص حضور نیکبخت در پرسپولیس شنیده می‌شد. او در این خصوص می‌گوید:« بله، بحث حضور من در پرسپولیس جدی بود و حتی حرف‌هایی هم زده شد ولی در نهایت اتفاقاتی افتاد که حضورم در این تیم منتفی شد. به هر حال قسمت این بود که به گهر بیایم و امیدوارم فصل خوبی در این تیم داشته باشم.»

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.