مانوئل: دربی مصر را با ۶ گل بردیم، امیدوارم در ایران هم این سنت تکرار شود

نخستین کنفرانس مطبوعاتی مانوئل خوزه با 30 دقیقه تاخیر آغاز شد.

مانوئل خوزه که 3 روز پس از ورودش به تهران قرار بود ساعت 12 امروز به خبرنگاران معرفی شود با 30 دقیقه تاخیر به سالن کنفرانس آمد تا بیش از 60 خبرنگار و عکاس دقایقی نسبتا طولانی را منتظر بمانند. او دلیل این تاخیر را طول کشیدن تمرین تیم اعلام کرد درحالی که می شد خیلی ساده این مشکل را با برنامه ریزی دقیق برطرف کرد.
مانوئل در شروع حرفهایش با خبرنگاران به غیبت عاشوری در تمرینات تیم اشاره کرد و گفت:« شوکه شدم که چرا عاشوری نیامده چون او یکی از دستیاران من است و رویش حساب کرده ام. » او ادامه داد:« آمدن به پرسپولیس چالشی بزرگ است که پذیرفته ام.زمان زیادی ندارم اما آمده ام که تحول ایجاد کنم. برای این کار باید فقط ببریم و جنگنده باشیم.»
خوزه در مورد این که او را متخصص بردن دربی می دانند و در ایران دربی تهران اهمیت زیادی دارد هم گفت: «بردن دربی ممکن است از بردن لیگ مهم تر باشد اما برای من لیگ مهم تر است. من در هر کشوری دربی ها را بردم. در مصر هم به الزمالک 6 تا گل زدیم. امیدوارم این سنت در ایران هم تکرار شود و دربی ها را ببریم. اما غیر از دربی، بازی های دیگر هم هست که باید در آن ها برنده شویم. اول باید خوب بازی کنیم تا بتوانیم دربی هفته ششم را ببریم.»
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا علیه کارلوس کروش و تیم ملی فوتبال ایران مصاحبه انجام داده است گفت: «من مصاحبه ای در مورد ایران و فرسوده بودن فوتبال ایران نکرده ام. در مورد کروش هم همین طور. این مصاحبه ها را تکذیب می کنم.»
مانوئل خوزه همچنین در مورد تیم ملی و برنامه ریزی های لیگ گفت: «ما خودمان را با بقیه سازگار نمی کنیم. بقیه باید خودشان را با ما سازگار کنند. من نسبت به تیم خودم تعهد دارم.»
مانوئل در مورد بازیکنان پرسپولیس هم گفت: «من بازیکنان را انتخاب نکردم اما حواسم به تمام جریانات هست. من هر روز با بازیکنانم حرف می زنم و مطمئنم باشگاه به آن ها افتخار خواهد کرد. 9 ملی پوش در تیم هستند اما نباید دوازدهم می شدند. اسم بازیکنان برای من مهم نیست. ستاره ما، پرسپولیس است. من فیلم بازی سال قبل را دیدم که اصلا خوب نبودند. اما آمده ام که تماشاگران را خوشحال کنم.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.