کفاشیان: اگر لیست منشوری ها ارتقای پست می آورد ؛ اسم من را هم بگذارید اون تو!

علی کفاشیان گفت فدراسیون درباره سرنوشت جام حذفی منتظر تعامل مربیان تیم ملی و سازمان لیگ می شود.

ستاره‌ها – علی کفاشیان که مهمان ورزش و مردم بود در این برنامه به سئوال های مختلفی که بهرام شفیع ، مجری با سابقه این برنامه می پرسید پاسخ داد. بحث اصلی این بحث زمانی بود که رضا خسروی ، دبیر بخش ورزشی خبرگزاری مهر از لیست منشوری ها گلایه کرد و گفت:« این لیست باعث ترقی دربان های باشگاه به پست مشاور مدیرعاملی شده است.» خسروی در حرف هایش اشاره ای غیر مستقیم داشت به احکامی که اخیرا در یکی از باشگاه های سرشناس و پرطرفدار فوتبال کشور صادر شده بود و کفاشیان با خنده درباره اش گفت:« واقعا اگر رفتن در این لیست ، اینچنین باعث پیشرفت می شود پس اسم من را هم اون تو بنویسید!» او ادامه داد:« من خودم هم با آنچه در بحث منشور اخلاقی در دوره قبل فدراسیون رخ می داد ، مخالف هستم. اینکه آبروی افراد ریخته شود. مثلا ما اول باید یک مکانیسمی برای بررسی این موارد داشته باشیم و بعد کار مبارزه را شروع کنیم. این که نمی شود یک نفر را به دلیل عدم پرداخت مالیات یا حق عضویت منشوری کنیم و باعث آبروریزی شویم. ولی الان هم فیفا و هم کنفدراسیون آسیا بحث کدهای اخلاقی را دارند و با این موارد برخورد می کنند.»
او درباره تعامل با فدرسیون فوتبال امارات هم گفت:« رئیس فدراسیون امارات مسئول کمیته مسابقات آسیایی است ، ما اگر نماینده برای دیدار با او فرستادیم برای رایزنی در همین باره بوده. ما رابطه خوبی با سرکال داریم و ماجرای بازی تیم ملی را هم پیگیری نکردیم چون از بالا به او فشار آورده بودند. این که این کشورها از ما بازیکن نگیرند هم به نفع ماست چون می توانیم کیفیت بازیکنان مان را بالا نگه داریم. هر کدام از این بچه ها به لیگ های عربی رفتند ، فوتبال شان کمی افت کرده است.»
او درباره کمیته انضباطی هم گفت:« آقای حسن زاده رفته بود خانه خدا تا خودش را بسازد. من از او گله داشتم چون با تاخیرش باعث شد نتوانیم تیمی را که به بازی های آسیایی می فرستیم تغییر بدهیم.»
کفاشیان درباره جام حذفی هم گفت:« بهتر است بگذاریم در این باره مربیان ملی با سازمان لیگ تصمیم بگیرند. حتی فیفا هم برای تعداد بازی های بازیکنان در سال ، سقف تعیین کرده است.»
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.