پاره کردن کاور پرسپولیس و تشویق علی دایی در شب ورود مانوئل خوزه/ ضرب و شتم عکاسان و درگیری هواداران

سرانجام پس از مدت ها انتظار و اخبار ضد و نقیض، مانوئل خوزه سرمربی پرتغالی پرسپولیس بامداد امروز از طریق فرانکفورت وارد تهران شد.

اما نابلدی مسوولان باشگاه پرسپولیس در شبی که حضور بی‌شمار هواداران پرسپولیس در فرودگاه امام (ره) حتی مسافران خارجی را هم شگفت زده کرده بود باعث اتفاقات عجیبی شد. شور و شوق جمعیت حاضر در فرودگاه برای استقبال از سرمربی جدید پرسپولیس مانع از پذیرش وی برای خارج شدن از بین جمعیت حاضر شد. در این میان سردرگمی مسولان باشگاه که بیشتر در هیجان برای قرار گرفتن در لنز دوربین عکاسان بودند و رفتار نامناسب پلیس فرودگاه که در بین آنها افرادی با لباس شخصی اقدام به ضرب و شتم عکاسان روزنامه های خبرورزشی و تماشا کردند، اوضاع را به‌شدت آشفته کرد.
مانوئل خوزه مربی پرتغالی پرسپولیس که از دیدن این صحنه ها شگفت زده شده بود به رغم تلاش مسولان باشگاه حاضر به خروج از میان هواداران نشد و نمایندگان باشگاه مجبور به اجرای ترفند برای بردن این مربی به دور از چشمان حاضران در فرودگاه شدند. در حالیکه هواداران کاور پوشیده باشگاه پرسپولیس با آرایشی منظم در مقابل در فرودگاه منتظر بودند تا مانوئل خوزه از مقابل آنها سوار اتومبیل شود، خبر خارج شدن این مربی از دری دیگر آشوبی را در بین طرفداران به پا کرد. به طوری که عده ای از آنها با سردادن شعار «علی دایی» و پاره کردن بنرها و کاورهای باشگاه پرسپولیس خشم خود را از مسولان باشگاه نشان دادند. این شعار باعث شد تا مخالفان و موافقان علی دایی در مقابل در خروجی فرودگاه و در مقابل چشمان حیرت زده مسافران و افرادی که در آنجا ایستاده بودند با هم درگیر شوند و حسابی از خجالت یگدیگر درآیند. مسولان باشگاه پرسپولیس مانوئل خوزه را از دری دیگر سوار تاکسی کردند و با انتقال او به پارکینگ به دور از چشم عکاسان و دوربین های تلویزیونی وی را سوار اتومبیل باشگاه کردند و از فرودگاه بردند.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.