بنگر: استقلالی ها طوری کری بخوانند که بعد ازدربی شرمنده نباشند!

محسن بنگر که روزی برای تهرانی ها کری می خواند حالا به تهران آمده و برای استقلالی ها کری می خواند!

به گزارش ستاره ها؛ محسن بنگر هنوز برای پرسپولیس بازی نکرده، علاقه اش به این تیم را می گوید و نکته جالب تر اینکه اعتقاد دارد بیرون از زمین نباید جواب استقلالی ها را داد. او از جمله بازیکنان امیدوار به قهرمانی است که دست از حمایت رویانیان برنمی دارد و… اصلا باقی ماجرا را در مصاحبه این بازیکن بخوانید:
*اوضاع و احوال پرسپولیس را چطور می بینی؟
ما روزهای آخر تمرینات بدنسازی مان را پشت سر می گذاریم و فکر می کنم به مرز آمادگی رسیده ایم. شرایط مان خوب است و به نظرم همه چیز OK شده فقط می ماند شروع رقابت ها و کسب پیروزی برای پرسپولیس!
*گویا خیلی نسبت به آینده تیم امیدواری؟

دلیلی ندارد ناامید باشیم. بهترین شرایط را داریم و باشگاه هم نسبت به نیازهایش اقدام به جذب بازیکن کرده است. با این حساب باید به آینده فکر کنیم و امیدوار باشیم که پرسپولیس بتواند در لیگ بهترین نتایج را کسب کند.
*با توجه به بهترین خریدهایی که باشگاه داشته، ما می توانیم نام کهکشانی ها را برای پرسپولیس در نظر بگیریم؟
هر طور که راحت تر هستید! برای ما فرقی نمی کند.
*اما برخی از بازیکنان اعتقاد دارند این لقب ها بر روی تیم فشار می آورد؟

نه به نظر من این طور نیست. ما بدون کوچکترین استرس و فشاری تمرینات را ادامه می دهیم و شرایط بسیار خوبی هم داریم. قرار نیست نسبت به هر حرف و حدیثی پاسخگو باشیم. من به شما بگویم اهل خواندن روزنامه و خبرگزاری ها نیستم و به همین علت فشاری را احساس نمی کنم.
*چرا روزنامه نمی خوانی؟

من با باشگاه قرارداد بستم نه روزنامه ها. برخی از اهالی مطبوعات، گاهی چیزهایی می نویسند که خوب نیست و به قول شما فشار روی تیم ها را زیاد می کند اما وقتی نخوانی، شرایط بهتر می شود! البته منظورم این نیست که به روزنامه نگاران و خبرنگاران توهین کنم اما رک و روراست می گویم روزنامه و خبرگزاری ها را نمی خوانم.
*هنوز هم استقلالی ها برای پرسپولیس کری می خوانند. نظرت در این مورد چیست؟
هر کسی آزاد است که نظرش را بگوید اما امیدوارم استقلالی ها این را مد نظر قرار دهند که دربی رفت و برگشتی هم در کار است. آنها باید طوری کری بخوانند که بعد از دربی شرمنده هواداران خود نشوند. بالاخره طرفداران استقلال هم دوست ندارند تیم شان بازنده دربی باشد به خصوص با این همه کری خوانی هایی که به راه انداخته اند.
*شما جوابی برای کری خوانی شان نداری؟

نه بگذار هر چقدر دل شان می خواهد کری بخوانند و خوش بگذرانند. ما جواب آنها را در زمین بازی می دهیم. رویانیان تیمی بسته که نسبت به آینده اش بسیار امیدوار است. در ضمن پرسپولیس در آخرین دیدار توانست در ده دقیقه سه گل بزند و باخت دو بر صفر را جبران کند. از طرفی، اگر قرار بر کری خوانی باشد، ما باید برای استقلالی ها کری بخوانیم نه بر عکس!
*هنوز هم بر سر مبلغ قرارداد شما بحث است. واقعا نمی خواهی مبلغش را بگویی؟
مبلغ قرارداد مرا خیلی ها می دانند و مدام در روزنامه های شان می نویسند، دیگر نیازی نیست من در موردش حرفی بزنم! این دوستان ما طوری هم می نویسند انگار در زمان عقد قرارداد، در کنار من ایستاده بودند و همه چیز را با چشم های شان دیده اند! من فقط این را بگویم که قراردادم هیچ مشکلی ندارد و نه تنها من، بلکه باقی بازیکنان جدید تیم، زیر سقف تعیین شده از سوی فدراسیون فوتبال قرارداد مان را امضا کرده ایم. حالا اینکه بعضی ها اعتقاد دارند ما از این مبلغ بیشتر گرفته ایم، اصلا بد نیست، بهتر هم هست! در این مورد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید تصمیم بگیرند که به موقع اش کار خودشان را انجام خواهند داد. اگر قرارداد ما کمی مشکل داشت، حتی نمی توانستیم در هیات فوتبال آن را به ثبت برسانیم. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.