محمد نوری: شناخت زیادی از مانوئل خوزه و کالدرون ندارم/ ما باید کری بخوانیم نه استقلالی‌ها

محمد نوری هافبک پرسپولیس امیدوار است مسوولان این باشگاه هر چه زودتر سرمربی را انتخاب کنند تا حرف و حدیث‌های چند روز اخیر به پایان برسد.

ستاره ها-نوری در ابتدا در خصوص این موضوع می‌گوید:« فکر می‌کنم جدا از هواداران و آنهایی که پرسپولیس را دوست دارند بازیکنان این تیم هم از وضعیت فعلی خسته شده‌اند. امیدوارم مسوولان باشگاه امروز یا فردا سرمربی را انتخاب کنند چرا که زمان زیادی تا شروع لیگ برتر باقی نمانده است و تیم ما نیاز به هماهنگی دارد.»
می‌گویند گابریل کالدرون گزینه اول پرسپولیس است و مانوئل خوزه هم گزینه دوم. نوری در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنی کدامیک از آن‌ها گزینه بهتری است خاطرنشان می‌کند:« شناخت زیادی از این دو مربی ندارم و مسوولان باشگاه باید در این زمینه تصمیم بگیرند. امیدوارم برای انتخاب سرمربی در نهایت یک تصمیم خوب بگیرند و فردی انتخاب شود که بتواند به پرسپولیس کمک کند.»
از نوری در مورد مصاحبه‌های چند روز اخیر بازیکنان استقلال که برای پرسپولیس کری خوانده‌اند سوال می‌کنیم که او می‌گوید:« استقلال برای ما همیشه تیم قابل احترامی است. ما باید به تیم خودمان توجه کنیم در ضمن اگر قرار به کری خواندن باشد ما باید این کار را انجام دهیم نه استقلال. در ضمن آخرین برد دربی برای ما بود.»
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.