بعد از مجیدی نوبت جباری و مس است /جلسه 4 ساعته با مجتبی در تهران

در حالی که اردوی تدارکاتی تیم فوتبال مس در ترکیه جریان دارد هواداران این تیم منتظر هستند که امروز تکلیف نهایی فرهاد مجیدی برای انتقال به تیم آن ها روشن شود.

 
ستاره ها- هرچند مقامات مس پیش از این وعده داده بودند که چهارشنبه هفته گذشته مجیدی را قطعا به مس خواهند آورد اما به هر شکل این اتفاق تا روز یکشنبه رخ نداد و قرار است مذاکره نهایی این بازیکن با مقامات باشگاه مس پس از ورود مجیدی به ایران انجام شود. پیش از این گفته می شد که مدیر برنامه های مجیدی در ایران تمامی توافقات لازم با باشگاه را انجام خواهد تا مجیدی از امارات راهی اردوی تیم در ترکیه شود که البته این اتفاق رخ نداد. با این حال با قطعیتی که مقامات مس در جذب فرهاد مجیدی سخن گفته اند خیلی بعید است که این بازیکن در ایران سر از تیم دیگری در بیاورد و همه در کرمان منتظر هستند یکی از بازیکنان پر سروصدای نقل و انتقالات سرانجام راهی کرمان شود. هرچند با حضور مجیدی ترافیک خط حمله مس بیش از پیش خواهد شد و تعداد مهاجمان این تیم به هفت افزایش می یابد اما با این حال حضور مجیدی در کرمان از نظر روانی تاثیر مثبتی روی شرایط تیمی مس خواهد گذاشت.
البته خبر دیگری که از کرمان به گوش می رسد این است که پس از اتمام پروژه مجیدی چه با موفقیت انجام شود و یا خیر نام بعدی که برای مس توجهات را به خود جلب خواهد کرد مجتبی جباری خواهد بود. ظاهرا او با مقامات باشگاه مس روز پنجشنبه مذاکرات چهار ساعته ای را هم در تهران برگزار کرده است. در صورت جذب جباری می توان گفت بهترین اتفاق ممکن برای تیم مس رخ داده است چراکه این تیم به شدت به یک هافبک بازیساز نیاز دارد و در لیست فعلی این تیم هافبک طراح در میانه زمین اصلا دیده نمی شود و همین سبب می شود که بیش از هر بازیکنی تیم مس به حضور جباری یا بازیکنی شبیه او نیاز دارد. با توجه به مصاحبه های چند روز اخیر فتح الله زاده علیه جباری احتمال جدایی این بازیکن از استقلال بیشتر شده است هرچند که قلعه نویی برخلاف مجیدی برای ماندن جباری در استقلال کاملا علاقه مند است. باید دید مسئولان باشگاه مس هنرمندی خود را در جذب این بازیکن نشان می دهند؟!
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.