گزارش مجریان تحویل سال در غیاب رشیدپور، علیخانی و چندتای دیگر

اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال در سال‌های اخیر به تناوب برعهده رضا رشیدپور، احسان علیخانی و علی ضیاء و در ادامه با ویژه برنامه «دورهمی» مهران مدیری و همچنین «خندوانه» رامبد جوان همراه بوده.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال در سال‌های اخیر به تناوب برعهده رضا رشیدپور، احسان علیخانی و علی ضیاء و در ادامه با ویژه برنامه «دورهمی» مهران مدیری و همچنین «خندوانه» رامبد جوان همراه بوده که با توجه به غیبت احتمالی این مجریان، تلویزیون گزینه هایش را به سمت مجریانی از جمله حامد سلطانی، المیرا شریفی مقدم، وحید رونقی، مصطفی امامی، مهران رجبی و سید بشیر حسینی برده است.

به تازگی برخی رسانه‌ها از حضور محمدرضا گلزار به عنوان مجری ویژه‌برنامه تحویل سال خبر داده بودند. اما این بازیگر با انتشار یک مطلب در فضای، اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال تلویزیون را تکذیب کرد.

همکاری محمدرضا گلزار با تلویزیون به برنامه «برنده باش» در شبکه سه برمی گردد که پخش آن در سال ۹۸ متوقف شد.

طبق پیگیری ها، حامد سلطانی و سید بشیر حسینی از گزینه های اصلی اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه سه هستند.

حامد سلطانی که با اجرای مسابقه برنامه «میدون» شناخته شد، طی یکی دوسال اخیر اجرای برنامه‌های «سلام صبح بخیر»، «حسینیه معلی» و «اعجوبه‌ها» را برعهده داشته است. او در حال حاضر فصل جدید مسابقه «اعجوبه‌ها» را روی آنتن دارد.

همچنین وحید رونقی و المیرا شریفی مقدم که این روزها برنامه «صبحانه ایرانی» را در شبکه دو سیما اجرا می کنند، از گزینه های اصلی اجرای برنامه تحویل سال شبکه دو سیما هستند.

مصطفی امامی که چند سالی است مجری ثابت شبکه پنج سیما محسوب می شود، از گزینه های اصلی اجرای تحویل سال این شبکه است.

مهران رجبی نیز که مدتی است در قالب مجری از شبکه های تلویزیون اجرای برنامه هایی از جمله «خودمونی» را پشت سرگذاشته، اخیرا هم اجرای ویژه برنامه های شب یلدای شبکه سه سیما را برعهده داشت.

این بازیگر نیز از گزینه های اجرای تحویل سال محسوب می شود اما تاکنون جزئیات بیشتری درباره حضور وی منتشر نشد است.

شبکه نسیم نیز که هر ساله با برنامه های «دورهمی» و «خندوانه» سال را تحویل می کرد، باز هم در قالب برنامه های روتینش البته با حذف دو گزینه بالا، مناسبت ها را پشت سر می گذارد؛ برای نمونه اخیرا برنامه شب یلدای این شبکه را «شوتبال» برگزار کرد. طبق پیگیری ها این شبکه در اولین غیبت مهران مدیری و رامبد جوان قرار است در قالب یکی از برنامه هایش برنامه تحویل سال را پشت سر بگذارد.

احسان علیخانی که سال ها اجرای تحویل سال تلویزیون را برعهده داشت و پخش فصل سوم «عصرجدید» نیز با اجرای او از پرمخاطب ترین برنامه های سیما محسوب می شد، آخرین بار به عنوان مجری ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۱ روی آنتن رفت. در پی توقف همکاری علیخانی با شبکه سه، حضورش در نوروز ۱۴۰۲ منتفی به نظر می رسد.

همچنین رضا رشیدپور دیگر مجری ثابت این شبکه هم فعلا نامش در بین مجریان نوروز دیده نمی شود.

شبکه یک سیما نیز برنامه تحویل سال ۱۴۰۱ خود را با «فرمول یک» و اجرای علی ضیاء روی آنتن برد. این مجری نیز به عنوان مجری ثابت شبکه یک سیما در اجرای ویژه برنامه های تحویل سال این شبکه شناخته می شد که مدتی است از آنتن دور مانده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!