حذف یک سریال از نامزدهای پخش نوروز

سریال ماورایی مسعود ده‌نمکی با نام «رستگاری» این روزها در مرحله پیش تولید است و قطعا پخش آن به این مناسبت که با نوروز پیش رو مصادف است، نمی رسد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ سریال ماورایی مسعود ده‌نمکی با نام «رستگاری» که از سوی برخی رسانه ها به عنوان گزینه پخش در رمضان ۱۴۰۲ یاد می شد، این روزها در مرحله پیش تولید است و قطعا پخش آن به این مناسبت که با نوروز پیش رو مصادف است، نمی رسد.

با توجه به اینکه «رستگاری» در مرحله پیش تولید قرار دارد، عملا این سریال از گزینه های پخش نوروز و رمضان حذف می شود.

با توجه به موضوعی که سریال مسعود ده‌نمکی داشت (ژانر ماورائی)، پیش بینی می شد این سریال برای رمضان ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده باشد، اما در حال حاضر سریال «رستگاری» در مرحله پیش تولید قرار دارد.

هر چند به گفته سازندگان «رستگاری»، از ابتدا هم بنا نبوده این مجموعه به پخش در ماه رمضان ۱۴۰۲ برسد و بر این اساس، اگر بنا بر تولید به موقع باشد، می تواند در بین گزینه های پخش برای رمضان ۱۴۰۳ به حساب آید.

متن سریال ۳۰ قسمتی «رستگاری» که در گونه ماورایی و به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی در حال پیش تولید است، توسط حسن وارسته نوشته شده است.

نام وارسته در نگارش سریال‌هایی چون «پایتخت»، «دودکش»، «علی‌البدل»، «دیوار به دیوار» و «بچه‌ مهندس» به چشم می‌خورد و حالا طراحی و سرپرستی فیلمنامه سریال ماورایی «رستگاری» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی را عهده‌دار شده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!