کدام نقش شهرام عبدلی ناتمام ماند؟

پرویز فلاحی پور می گوید: اتفاقا این بار نقش شهرام مثبت بود. او قرار بود نقش یکی از زائران امام رضا (ع) را بازی کند اما سرنوشت طور دیگری برایش رقم خورد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ پرویز فلاحی پور، بازیگر سینما و تلویزیون از خاطراتش با عبدلی در پروژه ای مشترک می گوید که حالا با درگذشت وی ناتمام مانده است.

فلاحی پور یادآور می شود:

به غیر از سریال «آسوده باش»، در یکی دو کار دیگر با شهرام عبدلی عزیز همکاری داشتم که یکی از آنها «آخرین دعوت» بود که در آنجا هم با هم همبازی بودیم.

به غیر از کار، دوستی و تعلق خاطری هم بین ما بود. ایشان بسیار با محبت و خونگرم بود اما این اواخر متاسفانه بدشانسی آورد؛ به خاطر عمل قلبی که داشت مدتی کم کار شده بود.

وقتی سر سریال «آسوده باش» او را دیدم، از او پرسیدم چرا این اندازه لاغر شدی؟ که شهرام پاسخ داد، مدت‌ها پیش عمل قلب انجام دادم و آنطور که من فهمیدم داروهایی را به خاطر عارضه قلبی اش مصرف می کرد که گویا همین داروها این مشکل را برایش به وجود آورد و موجب خونریزی مغزی شد.

نقش شهرام عبدلی در سریال «آسوده باش»

از درگذشت شهرام متاثر شدم دوست داشتم تا آخر سریال در کنارمان بود چون واقعا از او انرژی می گرفتم.

آن روزی که شهرام حالش بد و راهی بیمارستان شد قرار بود مقابل هم کار کنیم اما نشد. او قرار بود نقش غفور را بازی کند، یکی از زائران امام رضا (ع) و اتفاقاً نقشش هم مثبت بود اما قسمت نشد.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!