سریال «آسوده باش» مقابل دوربین رفت + عکس

شهرام عبدلی سر صحنه سریال دچار حادثه نشده است

سریال «آسوده باش» که شهرام عبدلی برای ایفای نقش در آن به مشهد رفته بود، با انتخاب کامل بازیگران و عوامل به تازگی در شهر مشهد مقابل دوربین رفته است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه؛ تصویربرداری سریال «آسوده باش» به کارگردانی حسن حج‌گذار و تهیه‌کنندگی امیر رحیم‌زاده و مرتضی اسکافی از اوایل هفته گذشته در شهر مشهد آغاز شده است.

بخش عمده تصویربرداری این سریال در مشهد و شهرهای اطراف آن و ۲۰ درصد آن در سه کشور ترکیه، ارمنستان و آلمان انجام خواهد شد.

فاطمه گودرزی، میرطاهر مظلومی، پرویز فلاحی‌پور، نفیسه روشن، آرام جعفری، شهرام عبدلی، امیر غفارمنش، حسن اسدی، شهنام شهابی، مجید شهریاری، رضا توکلی، اصغر سمسارزاده، پوراندخت مهیمن، سعیده عرب و تعدادی از هنرمندان تئاتر و سینمای خراسان رضوی و مشهد مقدس از جمله بازیگران این سریال هستند. قرار است چند بازیگر شناخته شده دیگر نیز در طول تصویربرداری به پروژه اضافه شوند.

به گفته امیر رحیم‌زاده تهیه‌کننده پروژه، ضمن آرزوی سلامتی برای شهرام عبدلی، برخلاف اخباری که طی چند روز گذشته درباره بستری شدن این بازیگر در بیمارستان منتشر شده، وی به هیچ‌وجه به هنگام بازی در این سریال دچار عارضه مغزی نشده و در آن لحظه در هتل در حال استراحت بوده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!