سریال «مست عشق» حسن فتحی به شبکه نمایش خانگی می‌آید

در حالی که یک سال از انتشار سریال «جیران» در شبکه نمایش خانگی می‌گذرد، حالا خبر انتشار سریال «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی در ایام نوروز توسط یکی از پلتفرم‌ها به گوش می‌رسد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از اعتماد آنلاین؛ قرار است نوروز امسال «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی مهران برومند در قالب سریال هشت قسمتی از پلتفرم‌های نمایشی در ایران پخش شود. این روزها عوامل سازنده به صورت فشرده در حال دوبله این اثر هستند.

گویا ماجرای اکران فیلم پیش از انتشار سریال لغو شده و عوامل تصمیم گرفته‌اند نسخه مینی‌سریالی «مست عشق» را در هشت قسمت منتشر کنند.

«مست عشق» به عنوان محصول مشترک ایران و ترکیه از همان ابتدا هم با حواشی زیادی روبه‌رو بود. آن اوایل برخی مراجع تقلید اعلام کردند ساخت چنین فیلمی سبب اشاعه فرقه صوفیه می‌شود و آن را حرام دانستند اما حسن فتحی بالاخره از این سد عبور کرد و سریال را جلوی دوربین برد.

«مست عشق» براساس فیلمنامه‌ای از فرهاد توحیدی تولید شده و فتحی در این پروژه به روایت چگونگی آشنایی شمس تبریزی با مولانا و دوستی آن‌ها پرداخته است.

پارسا پیروزفر نقش مولانا جلال‌الدین محمد بلخی را بازی می‌کند و شهاب حسینی هم نقش شمس تبریزی را دارد. بنسو سورال در نقش مریم، هانده ارچل در نقش کیمیا خاتون (دختر مولانا)، و ابراهیم چلیک‌کول در نقش اسکندر، سایر بازیگران این سریال هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!