حرکت جنجالی شکیرا در روز ولنتاین+ فیلم

شکیرا با شلیک به جرارد پیکه در روز ولنتاین، میلیون‌ها طرفدار خود را شوکه کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرورزشی؛ شکیرای ۴۶ ساله در روز ولنتاین ویدئویی از خود در حال لب‌خوانی آهنگ موفق SZA به نام Kill Bill و تمیز کردن کف آشپزخانه در اینستاگرام منتشر کرد.


شکیرا می‌خواند:

««من ممکن است پارتنر سابقم را بکشم، ایده خیلی خوبی نیست. دوست دختر جدیدش نفر بعدی است، چگونه به اینجا رسیدم؟ ممکن است پارتنر سابقم را بکشم، با اینکه هنوز دوستش دارم، ترجیح می‌دهم در زندان باشم تا اینکه تنها باشم، همه این کارها را برای عشق انجام دادم.»

یکی از هواداران نوشت:

«امکان ندارد شکیرا چنین پستی گذاشته باشد!» دیگری نوشت: «حرکت شکیرا نمادین بود». دیگری گفت: «اوه، او پیکه را خواهد گرفت». فرد دیگری اضافه کرد: «پیکه الان دارد از ترس می‌لرزد».

درست روز قبل از ولنتاین بود که پیکه برای اولین بار در مصاحبه‌ای کلارا چیا را «نامزد» خود دانست و گفت که کلارا لباس‌های من را انتخاب می‌کند و من عروسک خیمه‌شب‌بازی او هستم.

شکیرا و پیکه ۱۲ سال با هم زیر یک سقف زندگی کردند و دو فرزند به نام‌های «ساشا» و «میلان» دارند. اختلاف این زوجی که به نظر خیلی خوشبخت می‌رسیدند به دلیل خیانت پیکه و رابطه‌ مخفیانه‌اش با کلارا چیا از هم پاشید، اما ترکش‌های این جدایی همچنان به اطراف پرتاب می‌شود و روزی نیست که خبر جدیدی در مورد آنها در خبرگزاری‌ها منتشر نشده باشد.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!