پشت صحنه سریال «تمام رخ» با ۲۰۰ بازیگر

تهیه کننده اجرایی «تمام رخ» گفت: سریال تمام رخ در بالغ بر ۴۰۰ لوکیشن داخل و خارج کشور با ۲۰۰ بازیگر تصویربرداری شده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ مجموعه تلویزیونی «تمام رخ» به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی محمود معظمی با موضوع تحریم و تروریسم اقتصادی  مدتی است از شبکه سه پخش می شود.

سعید صفری تهیه کننده اجرایی مجموعه تلویزیونی «تمام رخ» درباره ابعاد تولیدی و پروداکشن گفت:

قصه «تمام رخ» مانند سایر تولیدات دفتر، به تهیه کنندگی برادر بزرگترم آقای ابوالفضل صفری جزو محصولات پیچیده محسوب می‌شود. ما دو تجربه قبلی در این حوزه داشتیم که شبیه یکدیگر بود، یعنی هم تولید خارج از کشور داشت و هم پروداکشن از ملودرام و کار‌های معمول فاصله می‌گرفت.

«تمام رخ» نیز حائز همان شرایط محسوب می‌شود، یعنی چند کشور و چندین استان را در قصه شاهد هستیم که همین موضوع روند تولید را سخت می‌کرد، به انضمام اینکه بالغ بر ۴۰۰ لوکیشن در این سریال دیده می‌شود که ماحصل این سختی به لطف خدا و تلاش همه همکاران رضایت بخش بوده است.

تعداد لوکیشن سریال در خارج از کشور و داخل ایران

شش کشور در قصه می‌بینیم که بخش‌هایی از آن خارج از کشور فیلمبرداری شده و بخش‌هایی از آن نظیر افغانستان، عراق و… که امکان بازسازی در ایران وجود داشته در کشور خودمان تصویربرداری شده است، یعنی سکانس‌هایی که ملاحظاتی نداشته یا امکان‌های عرفی و قانونی برای آن موجود بوده.

در ایران و در شهرستان‌هایی که جغرافیایی شبیه به مناطق اصلی داشته فیلمبرداری شده است. بخش عمده و سنگین کار خارج از کشور صورت گرفته، در قصه «تمام رخ» بیننده شاهده کشور‌های افغانستان، جمهوری چک، ترکیه، عراق، فرانسه و… است.

همچنین لوکیشن‌های این سریال در داخل کشور نیز در ۴ استان مختلف به غیر از تهران بوده است.

تعداد بازیگران سریال

بالغ بر ۲۰۰ بازیگر فرعی و اصلی در این کار حضور دارند که بیش از ۲۰ بازیگر خارجی به فراخور نقش‌ها دعوت به کار شده اند و در قصه حضور دارند، الباقی هم ترکیبی از بازیگران چهره و با معرفی چهره‌های جدید و بازیگران تئاتری است، امیدوارم که کار برای بینندگان رضایت بخش بوده باشد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!