افشاگری بازیکن پرسپولیس در خصوص لوکادیا و دلیل ترک ایران

بازیکن پرسپولیس: ما هم شنیده‌ایم که لوکادیا درخواست مرخصی کرده ولی با حرف‌هایی که قبلا به من زد، بعید است به ایران برگردد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از همشهری؛ پرسپولیس امروز در حالی برابر استقلال قرار خواهد گرفت که بعد از مصدومیت شیخ دیاباته در بازی دوستانه با سپاهان، حالا یورگن لوکادیا را هم در اختیار ندارد.

لوکادیا بامداد دوشنبه پس از کش‌وقوس فراوان با باشگاه، ایران را ترک کرد. لوکادیا دلیل این تصمیم ناگهانی را بیماری همسرش عنوان کرده بود اما مدیران پرسپولیس معتقدند همسر این بازیکن بیمار نیست و احتمالا دلایل دیگری وجود داشته که لوکادیا ایران را ترک کرده است؛ دلایلی که البته مدیران پرسپولیس از آن بی‌خبر هستند..»

طبق نامه‌ای که وکیل لوکادیا در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داده است، این بازیکن از باشگاه درخواست ۴۸ساعت مرخصی اضطراری کرده و با وجود اصرار مسئولان باشگاه برای ماندن در ایران، حاضر نشده است تصمیم خود را تغییر دهد.

لوکادیا تا ۴۸ساعت آینده باید به ایران برگردد و اگر اتفاقی غیر از این رخ دهد، باشگاه پرسپولیس از این بازیکن به فیفا شکایت خواهد کرد.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده حق و حقوق لوکادیا هم پرداخت شده است.

جالب اینجاست که او بدون خداحافظی با بازیکنان پرسپولیس این تیم را ترک کرده است.

با این حال، یکی از بازیکنان پرسپولیس در خصوص جدایی لوکادیا می‌گوید:

«او بدون مشکل در کنار ما تمرین می‌کرد ولی من کاملا متوجه شدم که لوکادیا در این چند هفته شرایط روحی خوبی نداشت. او مدتی پیش با من صحبت کرد و با صراحت گفت که احساس خوبی ندارد و دوست ندارد دیگر در ایران بماند.

ما هم شنیده‌ایم که لوکادیا درخواست مرخصی کرده ولی با حرف‌هایی که قبلا به من زد، بعید است به ایران برگردد.»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!