«پوست شیر» در سه فصل هشت قسمتی منتشر می‌شود

مدیرعامل پلتفرم فیلم نت، با اعلام این خبر که سریال «پوست شیر» در سه فصل هشت قسمتی عرضه می‌شود، گفت: فصل دوم سریال در حال ساخت است و زمان انتشار آن طی چند روز آینده اعلام می‌شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایرنا؛ علی سرتیپی ضمن بیان این که فصل دوم و سوم پوست شیر ادامه همین داستان فعلی است، اظهار داشت:

در تمام دنیا این طوری است که سریال‌ها را در چند فصل می‌سازند. ما هم سریال را در چند اپیزود ساختیم تا بتوانیم بازخوردها را بگیریم.

پوست شیر موضوع و سوژه خوبی دارد؛ ساختارش خوب است و گروه سازنده هم تلاش زیادی برای ساختش کرده‌اند. بخش‌هایی از سریال معمایی و بخش‌هایی از آن اجتماعی است. اگر بخواهیم مقایسه کنیم خونسرد نسبت به پوست شیر معمایی‌تر است.

پوست شیر مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی محمودی و رضا بهاروند است. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از بازیگران این مجموعه هستند.

مجموعه پدرخوانده با موضوع بازی مافیا به تهیه کنندگی آقای ابوطالب به زودی از فیلم‌نت پخش می‌شود. چندین سریال طنز و اجتماعی دیگر هم در دست تولید داریم.

تکلیف سریال‌های کلیله و دمنه و خونسرد

بخش اول کلیله و دمنه تمام شد و برای بخش های بعدی برنامه ریزی نکردیم. سریال خون سرد هم دو سه قسمت دیگر تمام می شود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!