چرا «هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» پوران درخشنده به فجر نمی‌رسد؟

پوران درخشنده کارگردان شناخته شده سینما از به تعویق افتادن مجدد ساخت فیلم جدید خود با نام «هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» خبر داد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرآنلاین؛ پوران درخشنده درباره دلیل فعالیت خود در مقام کارگردان در سال‌های گذشته گفت:

واقعیت امر در ابتدا کرونا و بعد هم مشکلات مالی و نبود سرمایه باعث شد تا ساخت فیلم جدیدم «هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» بار‌ها و بار‌ها به تعویق بیفتد و این مشکلات همچنان هم ادامه دارد.

طی آخرین گفتگو‌ها با تهیه کننده و سرمایه گذار قرار بود که امسال فیلمبرداری این اثر را کلید بزنم، اما باز هم مشکلاتی پیش آمد و ساخت فیلم فعلا شدنی نیست. یکی از بزرگترین مشکلاتی که با آن روبرو هستم پیدا کردن بازیگر است.

دلیل پیدا نشدن بازیگران

اکثریت بازیگران این روز‌ها درگیر پروژه‌های شبکه نمایش خانگی هستند و قرارداد‌های بلندمدت آن‌ها با این پروژه‌ها باعث شده تا نتوانند در آثار سینمایی حضور داشته باشند. من برای این فیلم به بازیگران خوبی نیاز دارم، اما هر بار به دلایلی این همکاری و پیشنهاد‌ها به ثمر نمی‌نشی

نرسیدن فیلم «هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» به چهلمین جشنواره فیلم فجر

بعد از مدت‌ها خودم را آماده کرده بودم تا فیلم «هیس! پسر‌ها گریه نمی‌کنند» را که برایم بسیار مهم است بسازم، تمامی مقدمات سرمایه گذاری و تهیه کنندگی انجام شده بود، اما باز هم انگار ساخت این فیلم در سال جاری و یا رساندنش به جشنواره فیلم فجر شدنی نیست.

این فیلم برایم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، به نوعی رسالت من در این هنر است و باید هرطور شده آن را بسازم، این فیلم بار بزرگی روی دوشم قرار داده است. امیدوارم در نهایت بتوانم این بار بزرگ را بر زمین بگذارم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!