درآمد فروش بلیت بازی ایران و آمریکا در سینما به چه کسی می‌رسد؟

سخنگوی انجمن سینماداران درباره درآمد فروش بلیت‌های اکران بازی فوتبال ایران و آمریکا گفت: تمامی عایدی فروش بلیت‌های این اکران به سینماداران تعلق خواهد گرفت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا؛ سخنگوی انجمن سینماداران در پاسخ به این پرسش که عایدی فروش بلیت‌های اکران بازی فوتبال به چه کسانی می‌رسد می‌گوید:

اگر ما ظرفیتی را از اکران فیلم‌های روی پرده می‌گرفتیم و سانس نمایش آن فیلم را به اکران فوتبال اختصاص می‌دادیم، حق طبیعی صاحبان آثار بود که ما درصدی از فروش را به آن‌ها اختصاص دهیم، اما این بازی در سانس فوق‌العاده سینما‌ها اکران شد و تداخلی با برنامه معمول نمایش فیلم‌ها نداشت. به همین دلیل تمامی عایدی فروش بلیت‌های این اکران به سینماداران تعلق خواهد گرفت.

به این نکته هم توجه داشته باشید که سینماداران، با توجه به ریسک و حساسیت بالایی که این اکران داشت، حداکثر نیروی انسانی و پرسنل خود را به کار گرفتند تا بتوانند به‌دور از هر گونه حاشیه‌ای میزبان مردم باشند. تمهیدات بسیاری اندیشیده شد تا حال مردم خوب باشد و بدون نگرانی به تماشای فوتبال بنشینند.

در نهایت باید گفت این ظرفیت وجود دارد و باید روی آن حساب ویژه کرد و با تدبیر از موقعیت پیش آمده سود فرهنگی و اقتصادی برد.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!