شیوا خسرومهر: رفتار بازیگران تهیه‌کننده‌ها را بیچاره می‌کند

شیوا خسرو مهر معتقد است که هر کنش بازیگران ممکن است به دیگر عوامل فیلم یا سریال آسیب وارد کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرآنلاین؛ شیوا خسرومهر درباره حمله‌هایی که در فضای مجازی به او وارد شده، گفت:

من به شدت در فضای مجازی مورد توهین و تحقیر قرار گرفته‌ام که همه در حال مردن هستند تو عکس سریالت را می‌گذاری؟ حالا یک سریال بازی کردی، این کارها چیست؟ من کامنت‌هایم را در اینستاگرام بستم.

یکی از دوستان با من تماس گرفت که شیوا تو چرا برای مهسا و نیکا و پست و استوری نمی‌گذاری؟ در پاسخ گفتم زمانی که فیلم سینمایی«سنتوری» توقیف شد، تهیه‌کننده کار سکته کرد، مرد، بعد از چندسال سی دی فیلم وارد بازار شد.

آسیب رفتاری بازیگران به تهیه‌کننده‌ها و کارگردانان

زمانی که فیلم زهرا امیر ابراهیمی منتشر شد، تهیه‌کننده‌ها بدبخت شدند، زمانی که سحر قریشی مهاجرت کرد تعدادی از تهیه‌کننده‌ها به خاک سیاه نشستند چون این دو بازیگر نقش اصلی فیلم‌هایشان بودند.

حالا نکته ای که وجود دارد این است که علی مهام و پیش از آن تلویزیون، اجاره خانه، قسط من و حتی شهریه دانشگاه فرزند من را پرداخت کرده است و من پیش خودم گفتم علی مهام پس از سال‌ها یک کار ساخته و رضا ابوفاضلی نیز اولین کار جدی خود را کارگردانی کرده است اگر من واکنشی نشان دهم سریال را از روی آنتن حذف می‌کنند و این دو نفر دیگر نمی‌توانند کار کنند. من حرص خودم را نمی‌زنم هر چه بر سر من بیاید خودم می‌دانم چگونه با آن مواجه شوم اما نمی‌توانم یعنی حق ندارم که به دیگران آسیب برسانم.

بنابراین نمی‌دانم باید چه کار کنم و فحشی نیست که در دایرکت به من داده نمی‌شود. با اینکه در این شرایط بد هیچ عکس تبلیغاتی از سریال یا پشت صحنه آن منتشر نکردم، شبی نبود که عکس یا بخش‌هایی از سریال را برای من ارسال نکنند که همین نشان می‌داد مردم «آتش سرد» را تماشا می‌کنند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!