پایان یک فیلم با مرگ پدر بابک خرمدین

امیرسیدزاده تهیه‌کننده سینما معتقد است که مستند «فرزندکشی» با مرگ پدر بابک خرمدین به نوعی به فراموشی سپرده شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛‌ سید امیر سیدزاده تهیه‌کننده سینما درباره پروژه‌هایی که به‌عنوان تهیه‌کننده در دست دارد، گفت:

در حال حاضر مشغول تولید فیلم سینمایی «داد» جدیدترین اثر ابولفضل جلیلی هستیم. این فیلم نیز مطابق همه فیلم‌های این کارگردان درباره نوجوانان زیر ۱۸ سال است.

این فیلم یک درام عاشقانه است که با نگاهی اجتماعی به واکاوی مسائل روانشناختی کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال می‌پردازد.

اینکه این گروه سنی که با مشکلات ناشی از بحران خانواده، سرخوردگی در اجتماع و یا بزهکاری روبه‌رو هستند با چه تأثیرهایی مواجه می‌شوند.

فکر می‌کنم «داد» به نسبت دیگر فیلم‌هایی که آقای جلیلی تا امروز تولید کرده، از سر و شکل مفهوم‌دار تری برخوردار است، به این معنا که اکثر فیلم‌های این کارگردان خاص است و مخاطب عام چندان آن را نمی‌پسندد. اما فکر می‌کنم این فیلم بتواند مخاطبان گسترده‌تری داشته باشد.

«داد» نیز همانند دیگر فیلم‌های جلیلی از بازیگران شناخته شده استفاده نشده است؛ البته هنوز برنامه‌ای برای چگونگی نمایش این پروژه نداریم.

ساخت مستند «فرزندکشی» با موضوع قتل بابک خرمدین همچنان در ابهام

این پروژه همچنان متوقف است، آن زمان که باید چنین سوژه‌ای مورد حمایت قرار می‌گرفت، از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تایید نشد. حالا هم که می‌توان گفت که این اتفاق به فراموشی سپرده شده چرا که پدر زنده یاد بابک خرمدین فوت کرد و مادرش نیز از زندان آزاد شد.

هدف ما برای تولید چنین مستندی، بررسی و نمایش یک آسیب اجتماعی بزرگ در جامعه امروزی با موضوع فرزندکشی بود که ناشی از فقر فرهنگی، فقر اقتصادی و آموزشی در جامعه است و بتوانیم با ارائه راهکارهای مناسب چنین مشکلاتی را برطرف کنیم.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!