فیلم «انفرادی» در آستانه یک رکوردشکنی تازه

فیلم سینمایی «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی از مرز ۷۲ میلیارد تومان فروش گذشت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فیلم سینمایی «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی از مرز ۷۲ میلیارد تومان فروش گذشت.

فیلم انفرادی که قبل از کرونا و در سال ۱۳۹۸ تهیه و تولید شده بود امسال با کاهش روند کرونا روی پرده سینما رفت و عملاً مسعود اطیابی کارگردان این فیلم توانست رکورد فیلم دیگر خودش یعنی «دینامیت» را بشکند فیلمی که در سال گذشته ۵۸ میلیارد و ۱۷۷ میلیون تومان فروخته بود.

حال «انفرادی» با عبور از این رقم تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شده است و با توجه به استقبال قابل توجه مخاطبان حتی شاید رکورد‌های بیشتر تا ۷۰ میلیارد تومان هم برای فروش این فیلم  دور از ذهن نباشد.

صدرنشینی انفرادی بر جدول فروش سینمای ایران

البته با توجه به تورم در ایران در طی سالیان گذشته شاید رقم پرفروش زیاد درست نباشد، زیرا مثلاً فیلم عقاب‌ها در دهه ۶۰ توانست بیش از ۱۰ میلیون مخاطب در سینما داشته باشد یا فیلم اخراجی‌های ۲ مسعود ده نمکی بیش از ۵ میلیون مخاطب را به سینما کشاند درحالی‌که فیلم انفرادی حدود ۱.۸ میلیون نفر مخاطب داشته و نکته جالب اینکه افزایش قیمت بلیت در امسال هم به کمکش آمده، زیرا تعداد مخاطب فیلم دینامیت در سال گذشته بیش از ۲.۵ میلیون نفر بوده است.

اما حالا با همه این‌ها امروز فیلم انفرادی با نقش‌آفرینی رضا عطاران، مهدی هاشمی، احمد مهران فر، شقایق دهقان و به کارگردانی مسعود اطیابی که این سال‌ها نشان داده راه کسب درآمد از گیشه را خوب می‌داند تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شده است.

مهدی هاشمی، رضا عطاران، احمد مهرانفر، برزو ارجمند، شقایق دهقان، سیروس همتی، شکیب شجره، امید روحانی، مهسا طهماسبی و مهدی فقیه بازیگران فیلم «انفرادی» هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!