گله‌های شهین تسلیمی: ما بازیگران گناه نکرده‌ایم که!

شهین تسلیمی: حرف بزنم عده‌ای فحشم می‌دهند، سکوت می‌کنم باز هم همین‌طور. چه گناهی کرده‌ام که در یکی دو فیلم و سریال بازی کرده‌ام؟

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ شهین تسلیمی بازیگر سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه قصد مصاحبه ندارد، از نحوه برخی برخوردها در فضای مجازی گله کرد و گفت:

حرف بزنم عده‌ای فحشم می‌دهند، سکوت می‌کنم باز هم همین‌طور. چه گناهی کرده‌ام که در یکی دو فیلم و سریال بازی کرده‌ام؟

چرا با این سن و سالم به من ناسزا می‌گویند؟ من که هر کاری می‌کنم برای خدمت به مردم کشورم است.

سریال «آزادی مشروط» را بازی کرده‌ام و واقعاً دیگر دوست ندارم فعلا در کار دیگری بازی کنم چون هر کاری می‌کنم چیزی می‌گویند.

من نه اظهارنظری کردم، نه چیزی. من یک هنرمند با سن و سال بالا هستم اما متاسفانه با من این طور برخورد می‌کنند.

برخی مردم ما را که در خیابان می‌بینند می‌گویند تلویزیون نمی‌بینیم اما جالب است از طرفی درباره‌ی سریال‌هایمان حرف می‌زنند. وقتی نگاه می‌کنند چرا می‌گویند نمی‌بینیم؟

هرکاری می‌کنیم برای مردم است

فیلمسازان و بازیگران ما تا جایی که می‌توانند و از دستشان برمی‌آید، می‌خواهند برای مردم کارهایی بسازند تا مردم از حالت غم و غصه بیرون بیایند و کمی بخندند.

در هر حالی ما ایرانی هستیم و فرهنگ و زندگی ایرانی را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهیم. ما در کارهایمان هم دوست داریم زندگی روزمره ایرانی را به تصویر بکشیم و این بیشتر به دلمان می‌چسبد.

سریال‌هایی مثل خانه به دوش،‌ بزنگاه یا وضعیت سفید را یادتان است؟ ببینید چقدر مردم این سریال‌ها را دوست داشتند، چون زندگی ساده و نزدیک به زندگی مردم را روایت می‌کرد.

حالا مجموعه «آزادی مشروط» هم یک مجموعه است که کارگردان خواسته طنزی از کرونا بسازد تا مردم از فکر بیماری بیرون بیایند. خداراشکر کرونا هم بسیار کم شده و ان‌شاءالله که به‌زودی ریشه‌کن شود.

آرزو برای ایران و ایرانی

آرزویم فقط این است که ان‌شاءالله مردم خوب فکر کنند و آرامش بر کشورمان حاکم شود.

مردم از هر نظر مرفه و سلامت باشند و قدر یکدیگر و زندگی‌شان را بدانند.‌ به خداوندی خدا منِ هنرمند، هم کشورم را دوست دارم و هم عاشق مردم کشورم هستم.

هر کسی مملکت خودش را دوست دارد، باید روی ایران و ایرانی بودنش تعصب داشته باشد. ما بازیگران هم گناه نکردیم که در این شرایط فیلم و سریال بازی کرده‌ایم. ما هم هر کاری می‌کنیم برای مردم است.

واقعاً مردم چقدر اخبار و گزارش‌های سیاسی را دنبال کنند؟ روح آدم خسته می‌شود. بالاخره مردم در این شرایط هم به سریال‌های آرامش‌بخش و بعضاً طنز نیاز دارند. ان‌شاءالله که این کار هم دیده شود و آرامش به‌زودی به کشورمان برگردد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!