آقاجانی: با دستمزدهای ۱۰ سال قبل پیشنهاد کار می‌دهند

صفا آقاجانی: طبیعتا پیشنهاد بازیگری کم است که من هم کم کار هستم، هیچ بازیگری دلش نمی‌خواهد کم کار باشد، اما وقتی پیشنهادات کمی ارائه می شود و بسیاری از آنها هم از لحاظ فیلمنامه ضعیف هستند مجبور به کم کاری می‌شویم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ صفا آقاجانی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر مشغول بازی در سریال «مستوران» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و مسعود آب‌پرور هستم و به احتمال فراوان تا پایان تابستان مشغول این پروژه هستم.

این سریال به بازه زمانی خاصی نمی پردازد اما از لحاظ حال و هوا تاریخی است و وجوه فانتزی آن باعث تفاوت این اثر نسبت به سایر آثاری می شود که در این زمینه ساخته شده اند.

پیشنهادات در بازیگری کم شده است

طبیعتا پیشنهادات در بازیگری کم شده است که من هم کم کار هستم، اما وقتی پیشنهادات کمی ارائه می شود و بسیاری از آنها هم از لحاظ فیلمنامه ضعیف هستند کار برای بازیگر سخت تر می‌شود.

این روزها بسیاری از پیشنهادات به این صورت است که می‌خواهند من با دستمزد ۱۰ سال قبل بازی کنم، من هیچگاه این شرایط را نمی پذیرم و ترجیح می دهم گاها کار نکنم، از سویی هیچگاه بازیگری نبودم که در هر کاری بازی کنم و این روزها هم شرایط تغییر نکرده و باید کیفیت اثر و سپس دستمزد معقولی وجود داشته باشد تا آن را بپذیرم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!