هوشنگ حریرچیان: می خواهم ۱۰۰ سال دیگر زنده باشم!

هوشنگ حریرچیان، بازیگر قدیمی می گوید آرزویم برای خودم این است که ۱۰۰ سال دیگر زنده باشم و عمر کنم (با خنده). بزرگترین آرزویم زندگی در کنار عزیزانم است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ هوشنگ حریرچیان هنرمند پیشکسوت اصفهانی متولد ۲۰ مرداد ۱۳۱۱ است. او طی این سال ها در سریال هایی چون عکاس باشی، هشت بهشت، تفنگ سرپر، آشپزباشی، ساختمان پزشکان، یکی بود یکی نبود، سایه سلطان، خاتون و پژمان ایفای نقش کرده است.

حریرچیان این روزهایش را بیشتر با تماشای تلویزیون سر می کند و علیرغم اینکه هنوز با سن و سال بالایش به او پیشنهادهای بازیگری زیادی می شود اما نمی تواند دیگر کار کند و از این بابت ناراحت است.

او می گوید: عاشق صحنه و دوربین هستم اما افسوس که دیگر توانایی کار کردن ندارم. من عاشق کارم هستم ولی قسمت ما هم این است. دلم برای بازیگری تنگ شده است.

الحمدالله نسبت به قبل بهترم و خداراشاکرم اما همچنان ضعف بدنی دارم و بیشتر در منزل استراحت می کنم.

پیشنهادهای زیادی از طرف دوستان چه سینما و چه تلویزیون دارم اما متاسفانه نمی توانم کار کنم و توان بدنی ام اجازه نمی دهد به خصوص اگر کاری طولانی باشد.

اخیرا آقای سروش صحت تماس تلفنی با من داشت و گویا یک کاری قرار بود در اصفهان داشته باشد از من هم دعوت کرد گفت اگر شرایطش را دارم مقابل دوربین بروم ولی در عین حال گفت اگر نمی توانی اصرار نمی کنم،‌ سلامتی شما از همه چیز مهم تر است که متاسفانه نتوانستم با ایشان همکاری کنم اما خیلی خوشحال شدم که صدایش را شنیدم و هنوز به یاد من هستند.

برای مردم سرزمینم ایران، پیشرفت روزافزون و مشهور شدن در میان تمام دنیا را آرزومندم. امیدوارم آرامش هرچه زودتر به جامعه برگردد.

آرزویم برای خودم هم این است که ۱۰۰ سال دیگر زنده باشم و عمر کنم (با خنده). بزرگترین آرزویم زندگی در کنار عزیزانم است.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!