بازیگر سریال «بی همگان»: سریال «بی‌همگان» یک درام اجتماعی است

میترا رفیع: سریال «بی‌همگان» یک درام اجتماعی است که خط داستانی‌اش بستر یک رابطه‌ی عاشقانه‌ی پُر فراز و فرود شده‌است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ میترا رفیع بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، در خصوص حضورش در سریال این شبهای «بی همگان» که از شبکه سه پخش می شود صحبت کرد.

این شب‌ها مخاطب بازی شما رو در سریال بی همگان می‌بینه درباره سریال بفرمایید؟

سریال «بی‌همگان» یک درام اجتماعی است که خط داستانی‌اش بستر یک رابطه‌ی عاشقانه‌ی پُر فراز و فرود شده‌است.

درامی که تمرکزش روی زندگی جوانان، استقلالشان و خواسته‌هایشان در جهت دستیابی به -وضعیت مطلوب- است.

به عقیده من این سریال در خلال روایتی که دارد، دو مقوله‌ی «جبرگرایی» و «اختیارگرایی» را نیز به چالش می‌کشد و اصطلاحاً ماحصلِ «دستِ تقدیر» و «انتخاب بَشر» را بررسی می‌کند.

دلیل انتخاب این نقش چه بود که شما آن را پذیرفتید؟

در نخستین دیداری که برای همکاری در پروژه «بی‌همگان» دعوت شدم وقتی آقای توفیقی داستان را برایم نقل کردند و پس از آن گپ و گفتی که در مورد مهندسی کلّی نقش الناز داشتیم به این نتیجه رسیدم که می‌خواهم این سیرِ عاطفی را و این تنوّعِ موقعیت‌ها را تجربه کنم و داستان برایم شنیدنی بود.

واکنش‌های مخاطبان چگونه است؟ بیشتر چه سوالاتی از شما می‌پرسند؟

در این روز‌های پُرالتهاب که نابه‌سامانی اینترنت و فضای مجازی عادی شده‌است؛ توجه و مهر مخاطبان مرا خجالت‌زده کرد، اصلاً انتظار چنین حجمی از محبت را نداشتم.

خداوند بزرگ به من لطف داشته و من توفیق پیدا کردم با مردم و مهرشان رو به رو شوَم. سؤالاتی هم که از من پرسیده می‌شود مربوط به داستان عاشقانه‌ی زندگی الناز است، این که چگونه می‌تواند تا این حد صادقانه عشق بورزد؟ و اینکه نهایت این عشق چه خواهد شد؟ سوالات بی‌شماری هم درباره‌ی تغییر رنگ صورتم و سانسور می‌پرسند که فکر می‌کنم شخص مناسبی را برای این پرسش انتخاب نکرده‌اند.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!