ماجرای علاقه همزمان دو دوست به یک دختر در سریال بی‌گناه  

در تازه‌ترین قسمت سریال بی گناه ماجرای علاقه همزمان رشید و بهرام به فروغ  روایت شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرآنلاین؛ داستان علاقه همزمان دو دوست به یک دختر و کنار کشیدن یکی از آنها به نفع دیگری، یک خط داستان تکراری در فیلم و سینمای ایران است. ماجرایی که معمولا پایان خوشی ندارد.

در سریال «بی گناه» این خط داستانی در گذشته شخصیت‌ها روایت می‌شود و به همین دلیل پرده‌برداری از این ماجرای عشقی و روایت قصه در گذشته بخشی از قسمت هشتم سریال «بی گناه» را به خود اختصاص داده بود.

پیش از این و در قسمت‌های قبل داستان کشته شدن بهرام و پس از آن خواستگاری رشید از ابریشم و ازدواج آنها روایت شده بود.

در قسمت هشتم اما ماجرا قدری به عقب‌تر رفت و از داستان علاقه همزمان بهرام و رشید به دختر استاد فرشبافی‌شان پرده برداشته شد.

علاقه‌ای که بهرام در ابراز آن پیش‌دستی کرد و همین موضوع باعث شد تا رشید به خاطر دوست صمیمی‌اش کنار بکشد و درست در روز جشن ازدواج بهرام و ابریشم از روستای خود به تهران مهاجرت کند.

سریال «بی‌گناه» به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی، نویسندگی محسن کیایی و کارگردانی مهران احمدی یکی از سریال‌های پرمخاطب این روزهای شبکه نمایش خانگی است.

یک درام عاشقانه که در دل آن معضلات و موضوعات اجتماعی بسیاری از جمله جنبش می‌تو، ماجراهای رمز ارزها و دردسرهایشان، رواج قرص‌های محرک در نوجوانان و … بخش‌هایی از موضوعاتی هستند که در این سریال به آنها پرداخته شده است.

همچنین در سریال «بی‌گناه» هم مانند سریال «هم‌گناه» ساخته مصطفی کیایی که فیلمنامه آن را هم محسن کیایی نوشته بود با فلاش‌بک‌هایی قصه‌هایی از گذشته کاراکترها هم روایت می‌شود.

محسن کیایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، شبنم مقدمی، ویشکا آسایش، ماهور الوند و مهران احمدی تعدادی از بازیگران این سریال شبکه نمایش خانگی هستند که یکشنبه‌ها از پلتفرم فیلیمو عرضه می‌شود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!