۲۰ قسمت به سریال «سلمان فارسی» اضافه شد

سریال «سلمان فارسی» در حالی این روزها ۳۳ درصد از مرحله تصویربرداری را به پایان رسانده که بناست با نظر کارگردان تعداد قسمت‌های سریال از ۴۰ به ۶۰ افزایش پیدا کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایرنا؛ پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما طی روزهای اخیر با سفر به شاهرود، در جریان ساخت سریال تاریخی سلمان فارسی قرار گرفت. وی بعد از حضور در لوکیشن کلیسای دمشق، شاهد برداشت چند پلان از سریال بود.

داود میرباقری نیز در این دیدار با اعلام تولید حدود ۳۳ درصد سریال که شامل فصل میانی آن یعنی فصل بیزانس است، گفت در این فصل بازیگران مختلفی از یونان، ارمنستان، مراکش و تونس در کنار بازیگران ایرانی جلوی دوربین رفته‌اند که در زمان پخش سریال می‌توانند نقش چشمگیری در دیده شدن جهانی آن داشته باشند.

خبر تولید ۳۳ درصدی سریال میرباقری درحالی اعلام شده که طبق برآوردهای موجود، تا به حال نزدیک به نیمی از تصویربرداری سریال مصوب شده که در ابتدا ۴۰ قسمت بود، انجام شده و البته در خبرهای بعدی این عدد به ۵۰ افزایش پیدا کرد و حالا بناست با نظر میرباقری تعداد قسمت های سریال به ۶۰ قسمت افزایش پیدا کند که اگر با این افزایش قسمت موافقت شده باشد، ۳۳ درصد اعلام شده، صحیح است.

در این سریال تلویزیونی علیرضا شجاع نوری ایفاگر نقش میانسالی سلمان فارسی است و تا به حال حضور فرهاد اصلانی، محمدرضا هدایتی، مرحوم چنگیز جلیلوند، علی دهکردی، رامونا شاه، احترام برومند، مهدی فقیه و علیرضا مهران در این طرح اعلام شده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!