«شب طلایی» فیلم پر بازیگری که شکست خورد

فیلم سینمایی «شبِ طلایی» از بیستم مرداد در سینماهای سراسر کشور اکران شد و با وجود نزدیک به دو ماه اکران تنها موفق به فروشی معادل ۲۷۰ میلیون تومان شده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فیلم سینمایی «شبِ طلایی» به کارگردانی «یوسف حاتمی‌کیا» از بیستم مرداد ماه در سینماهای سراسر کشور اکران شده و با وجود نزدیک به دو ماه اکران تنها موفق به فروشی معادل ۲۷۰ میلیون تومان شده است.

«شبِ طلایی» برای به دست آوردن این فروش ۱۴۵ سالن سینما و همچنین ۱۱۶۵ سانس در اختیار داشته است.

این فیلم میزبان بیش از ۹۰۰۰ مخاطب بوده است. فروش ۲۷۰ میلیون تومانی «شبِ طلایی» با توجه به تعداد بازیگران فراوان اثر و همچنین تخمین جزئی هزینه تولید چنین فیلمی به هیچ عنوان مناسب نیست.

اکران «شب طلایی» در حالی رخ می‌دهد که هم اکنون نزدیک به ۳۰ فیلم سینمایی در چرخه اکران حضور دارند، به طور کلی وضعیت گیشه سینماهای کشور آمار خوبی را به ثبت نرسانده اند و به جز ۵ فیلم صدرنشین مابقی آثار با ضرر در گیشه روبرو شده اند.

این فیلم بدون شک یکی از پربازیگر ترین آثار سینمای کشور در اکران تابستان ۱۴۰۱ است، فیلمی که تک لوکیشن بوده و عنصر اصلی آن داستان و بازی بازیگران است، آن طور که معلوم است هنوز تماشاگران با اولین ساخته یوسف حاتمی کیا ارتباط برقرار نکرده‌اند.

حسن معجونی، یکتا ناصر، مریم سعادت، مسعود کرامتی، سوگل خلیق، بهناز جعفری، سینا رازانی، علی باقری، امیر محمدی، بابک بهشاد، ناصر هاشمی، زهرا بهروزمنش، شکوفه هاشمیان، ناصر عاشوری، نساء افرنگه، بهادر مالکی، پانته آ کیقبادی، فرسیما دمیرچی، سارینا یوسفی، علیرضا ساوه درودی، مسعود ساکت اف بازیگران شب طلایی هستند.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!