فروش ۱۲۰ میلیونی فیلمی با بازی «جمشید هاشم‌پور»

فیلم سینمایی «برای مرجان» با بازی «جمشید هاشم پور» پس از نزدیک به یک هفته اکران در سینماها با فروشی معادل ۱۲۰ میلیون تومان از جمله قعرنشینان گیشه سینمای کشور در سال ۱۴۰۱ محسوب می شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فیلم سینمایی «برای مرجان» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی «حمید زرگر نژاد» و با بازی «جمشید هاشم پور» پس از نزدیک به یک هفته اکران در سینماها با فروشی معادل ۱۲۰ میلیون تومان از جمله قعرنشینان گیشه سینمای کشور در سال ۱۴۰۱ محسوب می شود.

فیلم سینمایی «برای مرجان» با داشتن ۸۷ سینما و همچنین تخصیص ۴۵۹ سانس به این فروش دست یافته است.

در میان ۳۴ فیلم اکران شده از ابتدای امسال ۱۷ فیلم حتی به آمار فروش یک میلیارد تومانی هم دست نیافته اند، این در حالی است که در آخرین آمارهای اعلام شده حداقل بودجه برای ساخت یک اثر سینمایی ۳ الی ۴ میلیارد تومان تخمین زده شده است.

پگاه آهنگرانی، بهزاد جعفری، برزو ارجمند، فریبا متخصص، علیرضا استادی، رامین راستاد، محمد همایون‌پور، امید روحانی، مریم بوبانی و با حضور جمشید هاشم پور در فیلم سینمایی برای مرجان نقش آفرینی می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

خوشبختی تو یه رابطه یک چیز کاملاً شانسیه، شاید اینکه دیگران از ما بترسند و مجبورشون کنیم که با ما باشن، قابل اطمینان‌تر از این باشه که عاشقمون باشن.

 

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!