«تام کروز» اولین شهروندی که در فضا پیاده‌روی خواهد کرد

رئیس یونیورسال می‌گوید، فیلم فضایی تام کروز او را به اولین شهروندی که خارج از ایستگاه فضایی پیاده‌روی انجام می‌دهد تبدیل می‌کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ورایتی، رئیس یونیورسال می‌گوید، فیلم فضایی تام کروز او را به اولین شهروند و غیرنظامی که خارج از ایستگاه فضایی پیاده‌روی  انجام می‌دهد تبدیل می‌کند.

دونا لنگلی، رئیس یونیورسال پیکچرز در این خصوص گفت:

زمانی که تام کروز برای فیلمبرداری یک فیلم اکشن جدید با کارگردانی داگ لیمان به فضا می‌رود، امیدواریم به اولین شهروندی تبدیل شود که در خارج از ایستگاه فضایی بین‌المللی پیاده‌روی فضایی انجام می‌دهد.

یونیورسال از پروژه فضایی کروز حمایت می‌کند که طبق گزارش‌ها بودجه ای در حدود ۲۰۰ میلیون دلار دارد؛ در حالی که قبلاً مشخص بود فیلم صحنه‌هایی را در ایستگاه فضایی بین‌المللی فیلمبرداری می‌کند. برنامه این است که کروز نیز پیاده‌روی فضایی انجام دهد.

تام کروز ما را به فضا می‌برد. او جهان را به فضا می‌برد. ما پروژه بزرگی را با تام در دست توسعه داریم. بردن یک موشک به ایستگاه فضایی و فیلمبرداری در فضا و اینکه اولین غیرنظامی خارج از ایستگاه فضایی پیاده‌روی فضایی انجام دهد، منحصر به فرد است.

لنگلی فاش کرد در حالی که کروز  به فضا می‌رود، در واقع [بیشتر] روی زمین اتفاق می‌افتد و سپس شخصیت باید برای نجات روز به فضا برود.

 

بنابر اعلام پیشین منابع خبری، از بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری این فیلم، بین ۳۰ تا ۶۰ میلیون دلار به تام کروز تعلق خواهد گرفت. کروز در این فیلم علاوه بر بازی، تهیه‌کنندگی هم می‌کند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!