ممکن است فصل دوم «زخم کاری» ساخته شود

کاظم هژیر آزاد گفت: احتمال دارد که فصل دوم سریال زخم کاری ساخته شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ کاظم هژیرآزاد بازیگر فصل اول سریال زخم کاری در خصوص گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با تولید فصل دوم این سریال اظهار کرد:

اگر کار خوبی مانند زخم کاری تولید می‌شود که مردم آن را تماشا می‌کنند و به آن علاقه دارند، چرا ادامه پیدا نکند؟ قصه زخم کاری می‌تواند ادامه داشته باشد.

سریال‌هایی چون زخم کاری تاثیر خوبی در جذب مخاطبان به شبکه نمایش خانگی داشت

شبکه نمایش خانگی توانسته میان مردم جایی برای خود باز و نیاز مخاطب را فراهم کند. شاید همین باعث شده که رقبا که یکی از آن‌ها صداوسیماست، به تلاطم و تلاش بیفتد که در مقابل آن باید چگونه عمل کند. بر این اساس مشهود است که مدتی است قصه‌های آثار تلویزیون تغییر کرده است اما بالاخره باید و نبایدهایی در قوانین خود دارد که باید رعایت کند.

باید فیلم و سریال‌ها در فضای بازتری تولید و پخش شود

اگر مانند کشور ترکیه و بسیاری از کشورهای آسیایی تلویزیون کابلی به ایران بیاید تا بتواند رقابت بیشتری ایجاد کند، قصه‌نویسی، فیلمبرداری، کارگردانی، بازیگری و. ‌.. رشد پیدا می‌کند اما وقتی شبکه‌ها را محدود به چند کانال کنیم و خط قرمزها را ملاک قرار دهیم، طبیعی است که رشد کمی پایین می‌آید.

این روزها سریال بی‌همگان را در حال پخش دارم. پیشنهاد یک سریال جدید به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی آقای شفیعی نیز به بنده شده و قرار است که دی ماه آغاز به کار کنیم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!